Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Choda said:

Ako su Matea i Mihaela ucestvovale u kradji djubreta nije mi jasno sto ih je produkcija pustila da se izvuku.

 

 

Verovatno da bi izazvali tenzije u plemenu. Plus bi Nikolica vrlo verovatno svejedno bio izglasan, pa su im sad dali novu temu za razmišljanje. 

Alex se jako popravio na poligonima, ovu pobedu im je on doneo, moguće da ga sad ostave na miru.

Link to comment

Ko se zadnji smeje... :happy:

 

Što se Varje tiče, nju je realno jedino zeznula Vesna kad ju je one poslednje nedelje ubeđivala da je sve OK i da pleme neće namerno gubiti da bi je izbacili, kad ono međutim. Naravno, ta epizoda više ne postoji u Varjinoj svesti.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Nisam team Voja ako misliš da navijam za njega u Survivoru. Gadi mi se homofobna stoka koja proziva ljude na tu temu.

Simpatično ti podjebavanje prijatelja da se jebu u žbunju, tim pre ako Uroš nije otvoren po pitanju svoje orijentacije? Meni je to vrhunski jadno, prema Urošu pre svega, jer nije ništa uradio da izazove takav "humor" od objektivne i nadasve zaštitnički nastrojene publike. Korišćenje njega da se masa obračuna sa Zlim Vojom ne da mi nije simpatično nego je pre-bed-no.

Recimo da nemas negativan stav prema Voji pa sam te automatski svrstao u njegov bandwagon. Simpaticno mi je podjebavanje da se njih dvojca simpatisu, sve ostalo je djubre sa Twitera koje ne bi da komentarisem.

 

Sto se tice Urosa, on je na "benchu" vec par nedelja pa te njegove negativne osobine ne dolaze toliko do izrazaja, ali posto sam na zenu postao i ja zlopamtilo, meni onaj njegov govor o deljenju hrane izmedju muskaraca i zena toliko bio jadan da ja njih dvojcu posmatram kao mizogena govna od tad (Voja se vec establisovao kao takav). 

 

Ja to vidim ovako, ako vec volis da lajes i pricas sto na umu to na drumu, onda budi spreman i na kofu govana kad to neko drugi uradi.

 

Dakle da rezimiram, obojca su podjednako jadni u mojim ocima, Uroseva orijentacija meni je nebitna, njihovo BFF ponasanje je podlozno podjebavanju, posto obojca nemaju dlake na jeziku. 

Link to comment

Ja sam propustila momenat kad se razotkriva da su u “akciji” (reč kradja mi je u ovom kontekstu totalno neprihvatljiva) učestvovale Matea i Mihaela!?

 

Gledala sam samo poligon, i saopstenje da Uros mora da odustane, dotle je vec bilo previse sentimentalnosti za moj ukus tako da sam preskocila i sve posle.

Link to comment

Luka je na kraju emisije u intervjuju (tm by Draga) izjavio da ga je Matea razočarala jer je zajedno s njim i Nikolom učestvovala u svemu, a onda se pravila blesava kad je traženo da krivci istupe.

 

Mihaela nije eksplicitno pomenuta, ali Luka je rekao da je bilo još "par osoba u blizini", a budući da je Bojan pitao Mihaelu za mišljenje, ljudi spekulišu da je i ona umešana.

  • Hvala 1
Link to comment

Kako su ih samo poslali negde i ostavili njih dve da žive ostatak života u divljini.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Jebale ih tange (plave žene), a ni jedna nema dobro dupe.

Nika ispucala kvotu za narednih 5 sezona :D

 

Šta su navalili na ovu Anđelu sa tajnim imunitetima kao mutavi na telefon, ladno će se smaračica provući do ujedinjenja. :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...