Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Hahahhahahha kako je smešan Nikola ovako blatnjav.

 

Znači Anđela i Voja navijaju za Zvezdu...

Edited by Milošica
Link to comment

Koliko je dosadan Alex sa "bolja verzija sebe", pakao. Imam utisak da mu je to neko napolju smislio i on samo ponavlja kao papagaj. 

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Nikolica i Luka kopali po smeću produkcije u potrazi za hranom, dobiće kaznu :jerry:

Ja to nisam videla, doduše premotavala sam razgovore, ionako su dosadni i unjkavi.

2 hours ago, Milošica said:

Hahahhahahha kako je smešan Nikola ovako blatnjav.

Mr Hankey Dancing GIF by South Park

42 minutes ago, Sokrat said:

Koliko je dosadan Alex sa "bolja verzija sebe", pakao. Imam utisak da mu je to neko napolju smislio i on samo ponavlja kao papagaj. 

Kako progovori imam utisak da mu puštaju tekst na "idiotu", samo vergla jedno te isto i pilji u jednu tačku. Smor lik, podseća na nekog "utešna nagrada" tipa sa Hallmarka, kao dobar ali beskrajno dosadan, opstaje dok se glavni baja ne vrati u selendru da osvoji nazad glavnu junakinju nakon što ju je ostavio posle srednje škole.

Edited by Valkyrie
  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Ja to nisam videla, doduše premotavala sam razgovore, ionako su dosadni i unjkavi.

Tek treba da bude večeras, najava sa sajta Nove HR. Kažu i da je crveno pleme dobilo tužnu vest. :sad2:

 

Mislim da je Bojan spoilovao da je Alex još tamo, s obzirom da je razmak između snimanja i emitovanja 15-20 dana, verovatno je i ujedinjenje dočekao.

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Nikolica i Luka kopali po smeću produkcije u potrazi za hranom, dobiće kaznu :jerry:

Po meni, nije u redu da ih kazne.

Što im ostavljaju đubre na dohvatu.

Ja mislim da je to pravi survivor potez :D.

 

Meni su ove godine manje-više svi dosadni.

Još mi je najzanimljiviji Voja u tom nekom svom ludilu.

I Ognjen, naravno. Ono se retko rađa :lolol:

Crvene žene su sve bzvz totalno.

 

Od plavih je mučeni Damjan bio zanimljiv samo utoliko što je neka teška dobrica i što je dobro lovio ribu.

Ostali nit su dovoljno lepi i zgodni nit dovoljno pametni nit dovoljno ludi da bi bili zanimljivi.

Od plavih žena, Matea mi postaje čak i simpatična. Nensi i Mihaela su mi nešto.odvratne, Mihaela ipak za nijansu više, Martina, šta znam, deluje da nije loša osoba.

  • +1 4
Link to comment

Unpopular opinion:

mene Voja uopšte ne nervira, totalno je bezopasan. Ako Uroš stvarno ode, Mitar i Ognjen su safe neko vreme. Volela bih da Vesna ispadne ali sve mislim da će ludaci izbaciti Anđelu.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, dùda said:

Po meni, nije u redu da ih kazne.

Što im ostavljaju đubre na dohvatu.

Ja mislim da je to pravi survivor potez :D.

Bukvalno sam isto pomislio, sasvim legitiman postupak.

 

Tako je Nika sakupljala opuške koje su kamermani ostavljali iza sebe i odnosila Roku :D

  • Haha 1
Link to comment

Bez Uroša ih je po 8 u oba plemena. U prvoj sezoni su u ujedinjenje ušli sa 8+7.

Možda će sad opet da naprave eliminacionu igru sa četvoro sledeće nedelje i onda nakon toga ujedinjenje.

Edited by Halvard
Link to comment

Malo je i nenormalno da Uroša unesu na rukama u ujedinjenje i da nastavi da živi tamo bez da se takmiči. Samo je weird shit da lekari nedeljama smatraju da će to rame "da prođe" i kao, sačekajmo.

 

Edit: ako su Lukica i Nikolica izašli iz kampa u potrazi za smećeom, biće kažnjeni isto kao Bojan, Marko i David prošle godine.

Ne smeju da napuštaju perimetar, još ako su išli po noći - zaslužena kazna.

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Sara said:

malo verovatno da nije Uki, zbog koga bi inače Voja lio gorke suze:biggrin:

 

al'ajde da se nadamo:)

 

 

ja se nadam da jeste, juhu

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Edit: ako su Lukica i Nikolica izašli iz kampa u potrazi za smećeom, biće kažnjeni isto kao Bojan, Marko i David prošle godine.

Ne smeju da napuštaju perimetar, još ako su išli po noći - zaslužena kazna.

 

Da, ovo je na mestu.

Eto, ode Danjav sa ribom, oni navalili na smeće. :taunt:

 

Opet naleteh na ovaj deo kad David hvali Natašu, taman da se ponovo iznerviram.

Edited by Halvard
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...