Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Pa ovo je stvarno bezveze što ih ovako kažnjavaju ako nisu odlazili iz kampa, zapravo me čudi da se ovakve stvari ne dešavaju i češće.

Link to comment

Ova igra je kao kompilacija best of mojih mezimica™, Nevena na gredi posle vrteške dok Goran pada u nesvest u finalu prve sezone, i ovo gađanje koje je Tonkica pokidala prošle godine :love5:

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Č

Edit: ako su Lukica i Nikolica izašli iz kampa u potrazi za smećeom, biće kažnjeni isto kao Bojan, Marko i David prošle godine.

Ne smeju da napuštaju perimetar, još ako su išli po noći - zaslužena kazna.

Šta se uopšte tu desilo? 

To je bio baš wtf momenat. 

Link to comment

Nemojte ići na Twitter, ono je katastrofa :puke:

 

Opaaaa, i Matea kopala po smeću, a prećutala. Ajmo drama!

Edited by Halvard
Link to comment
39 minutes ago, Halvard said:

Nemojte ići na Twitter, ono je katastrofa :puke:

Ja ne idem na Tw uopšte, samo ne znam na šta misliš?

Evo me na 7:6 za crvene.

 

7:7 :mad:

Edited by Valkyrie
Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

Ja ne idem na Tw uopšte, samo ne znam na šta misliš?

Odvratni posprdni komentari na račun Vojine i Ognjenove navodne romanse.

 

Danijela se opet ispalila što je ubacila Katarininu "foru" u emisiju :D Inače ovo njeno konstantno pearl clutching postaje nepodnošljivo iritantno.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Halvard said:

Odvratni posprdni komentari na račun Vojine i Ognjenove Uroševe navodne romanse.

Debili! To je sve počelo od VakiTop™ i You Know Who. Koze, i njih dve i produkcija koja je uopšte dozvolila bilo kakve spekulacije o Uroševoj seksualnosti.

 

Kakva poruka se šalje na račun Voje - ako si straight nehomofobni muškarac a družiš se sa nekim ko je (možda) homoseksualac - naravno da ga trpaš u džungli dok "cepate drva", prosto je nemoguće da se bude prijatelj sa gej osobama.

 

Gadi mi se sve to.

  • +1 5
Link to comment

Uroševe, naravno, ne znam šta mi bi.

 

E, samo na konto tog "cepanja drva" ima jedno 18483 pošalica. :isuse:

 

Hvala bogu da je Luka odrukao Mateu da je i ona učestvovala u krađi™ (jbt, koliko se Bojan prosrao tu, ne verujem) pa se fokus malo pomerio na hejt prema njoj.

Link to comment

Daaaa, kako je ispalio Luka, baš volim! :lolol:

 

Jbt, u S+ su opet Varja i Marko, evo sipaju po Urošu da je zbog "lovice" u Survivoru i da je biznismen, ali svejedno mu žele brz oporavak :violina:

 

Usraću se!

Link to comment

Stvarno ne razumem da se Varja ikome dopada i da iko podržava njeno učešće u Survivoru. Samozaljubljena devojka, načisto. 
 

Voja me ne nervira jos od slučaja “Ivana” , čak mi je postao i smešan, kao neko deriste.

 

Uros bi bio u finalu da nije povredio rame.

Ovi sto sto komentarišu “toplu braću” sta reci osim da su primitivci. Srecom, nemam Tviter.

 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Lol sad pogledah Survivor Plus, Varja The Grudge Holder  :D Ako su Matea i Mihaela ucestvovale u kradji djubreta nije mi jasno sto ih je produkcija pustila da se izvuku.

9 hours ago, Valkyrie said:

Kakva poruka se šalje na račun Voje - ako si straight nehomofobni muškarac a družiš se sa nekim ko je (možda) homoseksualac - naravno da ga trpaš u džungli dok "cepate drva", prosto je nemoguće da se bude prijatelj sa gej osobama.

 

Gadi mi se sve to.

 

Ja mislim da je sve to stvar licnog utiska. ti si team Voja pa ti se to gadi.

 

Sa druge strane ja delim Mitrovo misljenje o Voji da je to jedna neotesana seljacina, te mi je simpaticno to podjebavanje, pogotovo ako Uros nije izasao iz klozeta tamo.

Edited by Choda
Link to comment

Samo da napomenem, da sam ja npr daleko od team Voja, samo mi nije iritantan kao na početku.

 

Za razliku od Voje Uroš mi je od početka simpatičan, dečko ima kliker i bio je bez premca na poligonima. To da li je gej ili strejt, ne treba da bude ničija tema za istresanje.

Moguće da se tu kod mene pali crvena lampica. Drugo bi bilo da ga zezaju što je debeli kreten ili spletkaroš level pro ili nabeđena večina

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, Choda said:

Ja islim da je sve to stvar licnog utiska. ti si team Voja pa ti se to gadi.

 

Sa druge strane ja delim Mitrovo misljenje o Voji da je to jedna neotesana seljacina, te mi je simpaticno to podjebavanje, pogotovo ako Uros nije izasao iz klozeta tamo.

Nisam team Voja ako misliš da navijam za njega u Survivoru. Gadi mi se homofobna stoka koja proziva ljude na tu temu.

Simpatično ti podjebavanje prijatelja da se jebu u žbunju, tim pre ako Uroš nije otvoren po pitanju svoje orijentacije? Meni je to vrhunski jadno, prema Urošu pre svega, jer nije ništa uradio da izazove takav "humor" od objektivne i nadasve zaštitnički nastrojene publike. Korišćenje njega da se masa obračuna sa Zlim Vojom ne da mi nije simpatično nego je pre-bed-no.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...