Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

Uroš ili da se vraća na poligon ili nazad kući, nema smisla držati takmičare duže od 10 dana na poštedi.

Roko doesn't approve this :smile2:

Link to comment

Roko se makar povremeno pojavljivao na igrama kad bi mu zapretili da će da ga izbace iz takmičenja ako ne učestvuje, pa je Tena htela da ga bije kad se šetkao po poligonu :D 

S druge strane, Viktor je skoro mesec dana bio na plaćenom letovanju, pola vremena nije čak ni bio u kampu, a svejedno je imao pravo glasa i još poveo puč protiv Gorana. To je bio baš low point te sezone.

Link to comment

jeste, Viktor, zaboravih i da je taj učestvovao, beše nečiji kompanjon iz teretane

 

ne obazirite se na moj đ/ć lapsus gore, danas sam luda

ni juče nije bilo bolje

Link to comment

I prošle sezone su crveni ovu igru dobili, iako izgladneli ko pseta, prosto umemo da se bijemo jbg.

Ne kontam Katarinino triple-luzerajstvo, što je išla treći put? Mitar se ispalio u prvoj rundi i posle pogubio konce, Stefan je ovo trebalo da reši ali kapiram da je Dama™ birao a nije mogao Ognjena pa onda bolje i Mitar. Voja išao rundu pre te i morao je valjda da preskoči, nemam pojma kako idu pravila više?

 

U najavi za sledeću ima još x različitih parova, do koliko poena se igra? Pretpostavljam 10 ali nisam čula šta je rečeno.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Do 8 se igra, tako da su Katarina i Mitar već propustili 2 meč lopte. E sad ako su plavi stvarno uspeli da preokrenu... Mada kapiram da je možda bilo još 3 meča max.

 

Nisu ni meni baš skroz jasna pravila, dešava se da neko propusti celu igru, a neko ide po 2-3 puta. Ne znam iskreno ni šta im znači ono da se "parovi biraju u hodu".

 

Ova igra ipak mnogo više leži crvenima, naročito otkad je Jakob izašao. Plavi nisu snagatori, još imaju pilad Nikolu i Martinu. Doduše, nisam očekivao da će Tijana uspeti protiv Nensi.

Još da je Varja tu :naughty:

Link to comment

Tijana je baš žilava, svaka čast kako je izdržala ono sa Nensi. Inače, Nensi se davi a njeni stoje pored i gledaju dok Voja i Stefan skaču da je vade. Obitelj my ass.

Imaju i crveni nejake Vesnu i Katarinu, Anđela se sve više pokazuje kao tough cookie.

Vesni leži, brat bratu, 3% igara i to ako je protivnica baš žešći duduk za gađanje pa je nekako rutinira kad se dovuče do cilja. Ako koleno i leđa sačuvaju Vesnu i Mateu od nominacija, počeću da sumnjam u te povrede po cenu svoje duše.

  • +1 3
Link to comment

A da, Katarina je menjala povređenu Vesnu, pa je onda išla u svoju redovnu igru, a kapiram da ju je Nensi birala u drugom krugu, pa je zato išla triput.

 

Mogu da se kladim da se Matea gurala da igra protiv Vesne iako ima dovoljno gabarita da se suoči sa svakom crvenom. Trebalo je da protiv Vesne šalju Martinu jer bi ona jedino protiv nje imala šansu da se promuva na neku foru i okretnost.

Link to comment

Kakav kvarnić je Matea, videste li kako je gurnula butinom Katarinu, s kim se ono borila? Ono je toliko očigledno bilo i nema nikakve kazne. Mada, možda se te stvari tolerišu do neke mere...

  • +1 2
Link to comment

Ja ovde ubosni gledam cro verziju.

Mogu vam reći da bih sada radije slušala Bokija, kolikogod vam to izgledalo čudno, Mario je dosadan ko proljev, ima taj neki ravan ton. Jedino što je pristojniji.

 

Prema cro najavi delovalo mi je da su crveni pobedili, videćemo.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Crveni ako su ovo izgubili treba na plemenskom savetu da traže da ih sve pošalju kući prvim avionom. Igra je bukvalno nacrtana za njih.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...