Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

7 minutes ago, Halvard said:

Uh.

@Valkyrie, stegni srce.

Fuck you za mention, tek počinjem poligon ali se zajebah i kliknuh ovde na notifikaciju i sad vidim sveeee :mad:

  • Tužno 1
Link to comment
18 minutes ago, Halvard said:

Na šta liče ova dvojica, pobogu :lolol:

Ako si mislio na Nikolu i Ognjena, oplakah :lolol:

Nikola ceo kao uskršnji čokoladni zeka, ni oči mu se nisu videle (na 4:0)

  • Haha 1
Link to comment

Perić sprda Mitra što trči da diže čunjeve i lopte umesto da gađa dalje, a onda čuje Mateu kako viče Luki da ne sme da gađa dok je oboren čunj pa kao hehe, ne znam ni ja sva pravila :wacko:

 

Kolko me nervira, čokolade, guze, ženske kose, tetovaže. Lik ko da vodi Playboy reality, napaljenko dosadni

Edited by Valkyrie
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
On 21. 4. 2024. at 0:15, Halvard said:

Šteta što Anđela nije purgerica.

 

14 minutes ago, Halvard said:

Bukvalno mi treba detoksikacija od Anđele večeras, kakav overload :wacko:

 

himym GIF

  • Haha 1
Link to comment

Mihaela sore loser, odjednom ima problem da je ćorava, a nije imala taj issue kad je ubijala gađanja do sad.

  • +1 1
Link to comment

Gledala i ja, neko bi morao otići do Zagreba i reći dećkima da ta frizura nije okej :gospode:

Lazar zabavniji 20 x od Davida, očekivano.

Danjau ironično ispolivao svoje pleme, kad ga je smaračica pitala šta će i kako će sad plavi, ko će im fatat ribu. Kaže "ma šta, oni su izbacili najslabiju kariku, sad su oni najjači, osvajaće sve nagrade, šta će njima tamo neki ribar" Hehe. He.

 

Nešto se nadam da je plakanje crvenih u najavi navlakuša, da nije Uroš na avionu. Mada, ako stvarno nije okej, bolje da se vrati da se leči nego da se tamo maltretira.

Link to comment
3 hours ago, Sara said:

malo verovatno da nije Uki, zbog koga bi inače Voja lio gorke suze:biggrin:

Možda im vraćaju Varju :lolol:

  • Haha 6
Link to comment

David je onako usporen i njanjav plus sa sve onim 50+ stajlingom tačno imao vajb Đorđa Vukadinovića. 

Mada mi ga bilo malo žao kad je onako setno rekao da je mislio da će se više viđati s Denisom s obzirom da su Zagreb i Karlovac udaljeni 20-ak minuta. :sad3:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...