Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ova epizoda S+ sa Leom me podsetila koji je to mindfuck bio da se Nora (za koju smo u početku SVI tvrdili da je promašila show) dovukla do top 4, pored živih Lea, Sanje, Marine, pa čak i Anđele. Ali i to su čari Survirora.

 

Ruku na srce, i kod crvenih u prvoj sezoni Nađa i Stevan objektivno nisu bili mnogo bolji, ali tu je jedino Vladimir značajno odskakao i više zasluživao mesto do onog Nađinog manevra, za ostale nikakva šteta.

Zato je tadašnja finalna četvorka plavih bila tip-top, nije moglo bolje.

Edited by Halvard
Link to comment

Ali koliko je i taj Leo nadrealan, koje sve mentalne akrobacije napravi da opravda sve što su radili Denisu i Davidu :lolol:

A onda oplete po sadašnjim crvenima koji kao "spletkare" iako su realno otvoreno i u lice odmah rekli koga će izbaciti i zašto, plus Ognjena odmah istresoše iz gaća čim je probao da petlja i nominovali ga.

 

Jadničak, Tonka ga ne ferma 2% od Survivora, a on still holds her torch :violina:

Link to comment

To je i meni upalo u oci, proslogodosnji Plavi su nenadmasni sto se medjuljudskih odnosa tice, imali su bre dva kampa, Leo sinoc kaze da se u kampu nisu jedni drugima ni javljali (al na poligonu su bili tim) Samo ne bih rekla da su ostali bilo sta radili Denisu sto Denis nije mogao da podnese i uzvrati jos jace, kad se samo setim onog famoznog izvinjenja u stilu 'izvini sto sam rekao da si debil al ja to stvarno mislim'😂 Tonka je potoke suza lila zbog njega😂

Tesko da ce bilo koja produkcija uspeti da sastavi tako lud tim ponovo.

Leo je znaci totalno izvisio kod Tonke? Tjah, ocekivano.

Ipak, svidja mi se Leo, bio je super na igrama, jedina zamerka - previse mutav, izgleda da je u zivotu dobrica i sam za sebe kaze da ga ljudi uglavnom vole.

 

Od kad je Duda javila da je Mario ravna linija smrti, malo sam blaza prema Pericu.

 

Mnogo hvale ovu postavku i najavljuju nevidjene preokrete, pitam se treba li im verovati i nadati se?!

Link to comment

Pa ne znam, Tonka reče da je ostala u kontAktu sa svima iz svog klana i da se svakodnevno čuju, tako da se nadam da i Leo dobija malo pažnje. :sad3:

 

Svidelo mi se što je Leo stvarno Survivor fan i vidi se da se čovek uživljava, da prati i da mu je zabavno da priča o svemu tome, za razliku od većine ovih koji samo odrađuju obavezu iz ugovora.

 

Što se Bokija tiče, Hrvati kažu da Mario nije grlio Mateu i Anđelu kad su se nedavno rasplakale, sad ne znam je li to + ili - za Bojana :D

Edited by Halvard
Link to comment

Sad nesto mastam kako bi bilo carski da za nas prenosi Kojo, a za njih Bogdan

 

@Halvard mislila sam 'izvisio' u ljubavnom smislu, sigurno su ostali u dobrim odnosima

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

Da prenosi Sergej.

 

Poslala bi ga produkcija posle dva dana kući. 

 

Edited by Milošica
  • Haha 2
Link to comment

Nevena je svojevremeno rekla da joj je Boki bio najveća podrška tamo i da ne bi izdržala u Survivoru da nije bilo njega.

Nije ni čudo što ga Maša onda hejtuje :whistle:

  • Haha 1
Link to comment
56 minutes ago, Sara said:

Samo ne bih rekla da su ostali bilo sta radili Denisu sto Denis nije mogao da podnese i uzvrati jos jace, kad se samo setim onog famoznog izvinjenja u stilu 'izvini sto sam rekao da si debil al ja to stvarno mislim'😂 

Bog! 

23 minutes ago, Halvard said:

Tonka reče da je ostala u kontAktu sa svima iz svog klana i da se svakodnevno čuju

Pa vrv on zove nju!

Quote

tako da se nadam da i Leo dobija malo pažnje. :sad3:

manchester united GIF

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...