Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

13 minutes ago, Sara said:

Meni odnos plemena prema Varji uopste ne deluje pokvareno, naprotiv.

Nadja je u igrama bila dobra, Varja je katastrofa. Nisu mi njih dve poredive.

Nađa je bila katastrofa kad je počela da dobija prve glasove za out, posle se nastavilo po inerciji čak i kad je ona drastično popravila svoj famozni %

Uporedive nisu sa stanovišta izgleda na terenu i poligona nego po Survivor prikazivanju te situacije. Nažalost pratim usrani S+ i tu je prejaka tema Varja i njeno muštranje, prikazana je kao dobri duh plemena kojeg na pravdi boga mrze i glasaju a ona se bori i želi i eto. Doveli su čak ženu psihologa da priča koji su manipulatori Mitar & Co, Ivani se tercira sa "vas dve niste najslabije karike, zašto pleme tvrdi da jeste..." i tako dalje. Sinoć Marko sere svoje standarne kvake o lepoti pozitive i kako je sve super kad se smeješ i kako nije kul da mračiš iako si gladan i umoran od poraza... Ma smarači.

10 minutes ago, Halvard said:

Happy Elizabeth Banks GIF by ABC Network

 

So much fun.

Bilo bi kul da izbaci Aleksa jer bi plavi odlepili ali crvenima je Aleks i tako i tako dok je Varja 99,99% izgubljen poen. Ona je trebalo da ispadne odavno, end.

 

Samo da završim sa Uroš do pobede pokličem! 🇿🇦

Edited by Valkyrie
Link to comment

Taktika da Varja bira Mihaelu je bila dobra, ne znam sto su od toga odustali.

Da se ja pitam Varja ne bi ni usla u S.

Druga stvar , malo malo je navode kao pozitivan primer , kao da je dovedena u shou da nesto propagira, jblg sta?!

Link to comment

Slažem se ja da je Varja najslabija i da je zaslužila da ispadne ali smorili su brate s tom pričom, kao da su svi oni odreda Stefan i Nevena, pa im 1 Varja kvari idilu.

U prvoj sezoni je Milica Dabović bukvalno u svakoj epizodi išla na Sumeju, mislim da je imala 100% učinak protiv nje, pa su svejedno crveni uglavnom gubili. Ne može nikad samo jedan takmičar da bude toliko kriv.

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Taktika da Varja bira Mihaelu je bila dobra, ne znam sto su od toga odustali.

Da se ja pitam Varja ne bi ni usla u S.

Druga stvar , malo malo je navode kao pozitivan primer , kao da je dovedena u shou da nesto propagira, jblg sta?!

Možda je Mihaela birala nju, uglavnom se o Varju otimaju ona i Matea.

Navode je kao nekoga kome treba podrška i valjda da reklamiraju neku inkluziju i diversity, šta li. Nerviraju me i Varja i Ivana sa pričom "došla da proba, ako ide ide ako ne ide šta sad, idemo kući, jebi, ga malo li je letovanje na Karibima na ovu skupoću"! Nekako deluje da njima nije previše ni stalo do samog Survivor čelendža nego eto, da im dupe vidi puta i da se malo čuje za njih jer treba i neku tezgu ugovoriti kad se vrati kući. Zamišljam koliko nekih drugih Uroša i Mihaeli nije upalo u Survivor jer je produkciji do pravljenja cirkusa sa pevačicama Stanijom i Olivom. Pozitivan primer my ass, stvarno hrabri debeli ljudi su otišli u Najvećeg gubitnika i tamo se izložili full, i - gle čuda - tamo ljudi navijaju za njih i podržavaju ih. Nisu došli u fit show sportista da budu predmet zajebancije i podsmeha.

1 hour ago, Halvard said:

Ne može nikad samo jedan takmičar da bude toliko kriv.

Nije samo ona, naravno, ali zaista nije isto ako se takmičar kida i krši i stigne na cilj barabar sa protivnikom i onda presudi jedna lopta i slična stvar sreće. Ili obrnuto, padne na poligonu pa ustane, nastavi, stigne ali kasno itd. Kod Varje imamo gotovo konstantan ogroman zaostatak na poligonu, čak je u početku pokazivala i manjak volje da se uopšte trudi (to joj je čak i Perić zamerao [na prezimenu sam, ne mogu ni ime da mu pišem] da je baš pogubno za moral svih crvenih)

Ona verovatno jeste sve bolja, ali to je spor proces i stvarno mislim da nije na crvenima da je čekaju da "procveta" negde pred kraj showa, nemaju taj luksuz niti su potpisali neku obavezu da tolerišu psihofizički bagaž tog tipa.

 

Opet smatraš/te da sam surova ali šta ću, ja tako mislim.

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

mislim da večeras ispada bucika, ako sam dobro razumeo šta je između redova pričala ns pevaljka u s+ pre par dana, nešto u stilu videćemo kako će crveni prolaziti na poligonima sada kada su ispale one osobe za koje su oni mislili da trebaju da idu kući...

Link to comment
11 hours ago, Sara said:

Meni odnos plemena prema Varji uopste ne deluje pokvareno, naprotiv.

Nadja je u igrama bila dobra, Varja je katastrofa. Nisu mi njih dve poredive.

Nađa je proigrala tek kad se vratila iz duela sa Kristijanom i Hrvojem, u kojima bi 99% ispala da je njih dvojica nisu pustili. Da je ispala u prvom duelu, niko je se ne bi sećao. A išlo joj je u prilog da se predstavi kao žrtva i ono Milicino patetisanje sa srcima i podrškom dok je nominuje iz nedelje u nedelju.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nadja je imala oscilacije u igrama ali je uglavnom bila solidna. Meni je isla na zivce njena snishodljiost koja se granicila sa gluposcu,  prizeljkivala sam da ih sve posalje u materinu.  Pleme, na celu sa Milicom, se dosta lose ponelo prema njoj. Al da se sad ne vracamo na taj slucaj.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Valkyrie said:

Damjan šou, dobio tipa prvi poen ikad i odmah pametuje kako nema šanse da su ih pustili nego eto, ugazili ih realno.

 

Uroš :wub:

Nadam se da će se brzo oporaviti i biti šampion ovog Survivora.

Još je Damjan čini mi se nešto Voju podjebavao :lol:

 

Hvala na preporuci za S+ i Uroševu borbu sa ribom :rolf: Ako neko nije gledao obavezno premotajte

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
17 hours ago, Valkyrie said:

Opet smatraš/te da sam surova ali šta ću, ja tako mislim.

Ma ne uopšte, generalno se slažem da Varja treba da ispadne i da uopšte i ne bude primljena, ali crveni su dopustili da ih suviše obuzme taj doživljaj da je ona slaba i da ih sve vuče nadole, u nekom trenutku su i sami poverovali da nikad neće pobeđivati dok je ona tu.

A stvarno ne mora da znači, u svakoj sezoni u svakom plemenu postoji neko ko je dosta slabiji od ostalih, pa svejedno svi guraju dalje, ne sećam se da se ranije gubilo da bi se neko namerno izbacio. U neku ruku je to njihovo priznanje sopstvene slabosti.

 

Mada je ovde produkcija odigrala veliku ulogu, moglo je sve da prođe kao sa Aleksom ili Banfićkom, ali tu su ubacili ono javno glasanje odmah na početku gde su se svi osećali krivim zbog fat shaminga (+ tajni imunitet naravno) i čitava priča se odužila mnogo više nego što je trebalo.

Link to comment
1 hour ago, Sokrat said:

E nek se završila.ova agonija 

Vala baš.

 

Dosadan plemenski, dosadan duel.

Nemušta Varja koja ne ume da objasni jednostavnu stvar da je u problem u tome što nije znala za dogovor da se izgubi, već nepovezano priča o "situacijama".

Bojan isto odradio preko one stvari.

 

Šta, ona Nina od prošle godine je kao pevačica?

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Hah, Tena se suptilno osvrnula na onu svoju situaciju.

Zanimljivo da je pošteno priznala da je očekivala veću medijsku pažnju nakon učešća u takmičenju.

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Nemušta Varja koja ne ume da objasni jednostavnu stvar da je u problem u tome što nije znala za dogovor da se izgubi, već nepovezano priča o "situacijama".

Ali što je bezobrazna ispala kad je Urošu rekla onako teatralno mašući glavom “sram te bilo!” kao da on laže da mu je rekla da izlazi - da bi posle priznala da JESTE rekla ali da joj smeta što su oni to izneli javno pa ona ispada luzerka i odustaje.

Ne nego će da ona sedi i plače i jadna je i bori se, plavi vitezovi je brane a loši ljudi crveni je maltretiraju i izglasavaju i neće je u plemenu. Mitar je lepo jednu stvar rekao - EGO. Ona se izletela par puta da je svesna spoljnjeg sveta, publike i reakcija publike. Nesumnjivo je znala kako se publika u velikom broju svrstala uz Nađu (čast izuzecima) i mislim da je htela da ponovi sličnu priču.

Napokon malo priznanje Periću jer je isterao stvar na čistac, što ne verujem da bi radio da neke kamere negde nisu snimile sve to kako crveni i govore da je bilo i da on ZNA da ne laže devetoro ljudi nego ona jedna.

 

good riddance

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...