Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

38 minutes ago, Aleksija said:

zvuci logicnije nego isli da traze hranu po mraku.

 

Mina je u S+ nagovestila da se to i kod njih dešavalo, ali stekao sam utisak da glad nije bila razlog već nešto drugo :D

 

Link to comment

Cela ta epizoda sa bekstvom je sumnjiva, da je Sanja strugnula u dzunglu pa i nekako

 

 

Mali jeres al sta da radim:laugh:

Meni je ekipa ove godine bolja nego prosle

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Milošica said:

Ja razumem zašto su Perić/produkcija popizdeli.

 

Ko zna kakvi su im ugovori i ko je za šta odgovoran. 

Ok, popizdeli, kazne ih, održe javno slovo o ponašanju i čemu god i kraj priče. Onaj iscedio suvu drenovinu i život iz svih učesnika verglajući jedno te isto, plus način ophođenja jbt :wacko: kao da su deca a on im učitelj Paprika. David je vidno popizdeo, jedva se suzdržavao da mu ne kaže ma jedi, bre, govna više.

 

 

Ne slažem se za Nina-Luka ratio, ostali bi na samo dva muškarca a u plavom timu su zverine. Luka uglavnom izgubi bod ali bar da priliku Bojanu npr da se odmori jer tako ne igra non-stop. Koliko shvatam, Luku vole u plemenu i to ga vozi. Meni ga bude i žao, iskreno, kida se on, ali nit je brz kao Denis nit ima motoriku kao David nit agility&stamina kao Leo. Usere ga bod kad se gađa na snagu ili neka mozgalica kad bude.

Draga se šlepa na staru slavu i intimidating personality, daleko je od opasne protivnice. 

 

Po meni je trebalo direktno da budu nominovani Bojan i Marko + David i da to bude jasna poruka o kazni. A ovo sve drugo je sviranje k, čuj Marku dozvolili i ogrlicu da osvoji i onda on to koristi da utera Luki koji je jedini poštovao pravila. Pa stvarno... Koliko sad fali Lazar! 

Edited by Valkyrie
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Ok, popizdeli, kazne ih, održe javno slovo o ponašanju i čemu god i kraj priče. Onaj iscedio suvu drenovinu i život iz svih učesnika verglajući jedno te isto, plus način ophođenja jbt :wacko: kao da su deca a on im učitelj Paprika. David je vidno popizdeo, jedva se suzdržavao da mu ne kaže ma jedi, bre, govna više.

 

Vage su stroge ali pravedne.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Ne slažem se za Nina-Luka ratio, ostali bi na samo dva muškarca a u plavom timu su zverine. Luka uglavnom izgubi bod ali bar da priliku Bojanu npr da se odmori jer tako ne igra non-stop. Koliko shvatam, Luku vole u plemenu i to ga vozi. Meni ga bude i žao, iskreno, kida se on, ali nit je brz kao Denis nit ima motoriku kao David nit agility&stamina kao Leo. Usere ga bod kad se gađa na snagu ili neka mozgalica kad bude.

 

 

Pa i Sanja je zverina pa ju je Nina redovno rešavala :fantom:

 

Mislim ako mu je doprinos taj što sposobni muškarci mogu da se odmaraju, onda jbg :D

 

  • -1 1
Link to comment

Insajderska info

Spoiler

 

Ne znam da li je tacno ali Marko i Bojan ispadaju sledeci.

Poslednjih 4 crvenih ostaju Luka i sve tri zene.

Sto se zena tice, Anja i Natasa zasluzeno, a Draga i Luka barabar

 

Link to comment

Kako se Marko popišao po kumovima :ziga:

 

Tonka kida na poligonima otkako se vratila iz duela, očito Lenka™ više prija njoj nego Leu koji je dosta pao u poslednje vreme.

Link to comment

zamal da premotam taj flert, poceli su svi da mi ozbiljno idu na zivac sa konstantnim socijalno prihvatljivim proseravanjem.

svi ostali mi se smenjuju, ali moram da priznam da luku dosledno ne podnosim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...