Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Uf... ja sam pukao žestoko pre neki dan kad su bili "veliki muzički hitovi" i njihovi izvodjači. A sve Ceca, Dragana, Keba.... isuse.gif. Maximum za protivnika.

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Nerešeno pred početak poslednje asocijacije. Otvorim A3 OSNOVNI, rešim kolonu A ELEMENT. Protivnica otvori B3 ADVOKAT i reši konačno rešenje asocijacije BOR. Ma važi :lol:

Link to comment
laugh.gif
Uf... ja sam pukao žestoko pre neki dan kad su bili "veliki muzički hitovi" i njihovi izvodjači. A sve Ceca, Dragana, Keba.... isuse.gif. Maximum za protivnika.
Tako ti i treba kad ne znas Kebine i Cecine hitove, to znaju i ljudi koji ih ne slusaju. dry.gif
Link to comment

sinoc izgubim od tipa na najpateticniji moguci nacin.u plusu sam 30,1,2,3 poena. tip otvara A3 - GOL, A - FUDBAL, konacno - SPORT, tipican srpski maco.i da, jebali ih horoskopski znaci i planete. <_<

Link to comment

Sinoc, pred asocijacije oko +80 za mene. Protivnik otvara A1, promasuje, ja A2 i pogadjam kolonu. Opet isto za kolonu B. I napise mi: "Nemoj da me pratis, zato i pobedjujes, supku!" :unsure: "Kako mislis pratim?" "OTVARAJ SVOJE KOLONE, NE ONO STO SAM JA POCEO!" :lol: To jos nisam cula.Na 13. sam mestu u svojoj kategoriji, ne verujem da cu uspeti da se uguram medju 10, ceo mesec igram samo po dve dnevno.Isto me ubijaju Keba i Ceca, ali zato Britni Spirs i Rijanu razbijam. :lol:

Link to comment
:lol: Ja zato i kad znam neku kolonu sa neotvorenim poljem, otvaram sledece. Na prvo polje se tesko pogadja, na drugo je vec velika sansa :) Prokleta Afrika, net mi je i kuci i na poslu toliko slab da ne mogu da pokrenem slagalicu :(
Link to comment
Sinoc, pred asocijacije oko +80 za mene. Protivnik otvara A1, promasuje, ja A2 i pogadjam kolonu. Opet isto za kolonu B. I napise mi: "Nemoj da me pratis, zato i pobedjujes, supku!" :unsure: "Kako mislis pratim?" "OTVARAJ SVOJE KOLONE, NE ONO STO SAM JA POCEO!" :lol: To jos nisam cula.Na 13. sam mestu u svojoj kategoriji, ne verujem da cu uspeti da se uguram medju 10, ceo mesec igram samo po dve dnevno.Isto me ubijaju Keba i Ceca, ali zato Britni Spirs i Rijanu razbijam. :lol:
Haha :D dobro ti nije zabranio da rešavaš njegove brojke i slova.
Link to comment

Desava mi se poslednjih par dana da nalecem na ljude koji imaju reci kao komp ili sa istom duzinom. Jeste da su svi imali rejting izemdju 1300 i 1600 ali su na igrama tipa ko zna zna i spajalice imali prilicno slabe rezultate. Koliko u proseku imate slova u prvoj igri? Ja oko sedam i obicno sam posle slagalice u minusu, ali ne u minus 50.

Link to comment
Desava mi se poslednjih par dana da nalecem na ljude koji imaju reci kao komp ili sa istom duzinom. Jeste da su svi imali rejting izemdju 1300 i 1600 ali su na igrama tipa ko zna zna i spajalice imali prilicno slabe rezultate. Koliko u proseku imate slova u prvoj igri? Ja oko sedam i obicno sam posle slagalice u minusu, ali ne u minus 50.
U proseku 8, a i budem nekad u debelom minusu kad protivnik oba puta slozi kao komp. Posle stignem do asocijacija. A danas sam imala situaciju da sam slozila oba puta 10, a onda je protivnica (devojcurak od nekih 17 godina, utegnuta blajhana plavusica sa fotkom na kojoj 'vata sama sebe u ogledalu) napustila igru uz optuzbu da koristim Sit (ili tako nesto, zaboravila sam) i gomilu uvreda. Sta je Sit?
Link to comment

Ja sam danas preokrenuo posle 0:50 i pobedio u dramaticnoj zavrsnici. Inace sam imao istu rec kao komp u slagalici u kojoj nisam imao prednost.

Link to comment

Turnir Mondoslagalica ulazi u završnu fazu. Od osam preostalih takmičara tri su sa ovog foruma, od kojih će jedan sigurno stići do polufinala. Za sada najveće iznenađenje napravio je naš Ros, koji je uspeo da me pobedi u osmini finala 2:1, uz veoma dobru igru i više sreće. Sutradan sam pukao 40 evra na kladionici tako što je Tores dao gol u 92. minutu, danas je malo falilo da me auto pregazi. Pamtim i bolje dane u životu :(

Link to comment
Turnir Mondoslagalica ulazi u završnu fazu. Od osam preostalih takmičara tri su sa ovog foruma, od kojih će jedan sigurno stići do polufinala. Za sada najveće iznenađenje napravio je naš Ros, koji je uspeo da me pobedi u osmini finala 2:1, uz veoma dobru igru i više sreće. Sutradan sam pukao 40 evra na kladionici tako što je Tores dao gol u 92. minutu, danas je malo falilo da me auto pregazi. Pamtim i bolje dane u životu :(
bilo je bitno da odbranim slova jer sam znao da ces ti uvek naci maksimalnu rec, a ostalo je onda otvoreno. i tako je i bilo. :)sinoc igram normalno i igra mi izbaci za protivnika nikog drugog vec milosa karnu, moguceg protivnika u polufinalu ako obojica prodjemo. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...