Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Ja sam sinoc u prvoj partiji uparivao Nemanjice i manastire, a u drugoj ko je kome otac u lozi Nemanjica... Jebali ih Nemanjici.Iskreno receno i mene asocijacije najvise nerviraju. Sinoc sam imao srece i naleteo na istu asocijaciju u dve partije zaredom, ali sam pre par dana izgubio od tipa koji je imao preko 1000 pera u asocijacijama.

Link to comment

juce u pitanjima saznadoh da je nemanja vidic u stvari tajno ozenjen anom ivanovic. inace, koliko sam uspeo da primetim, ljudi slabo odgovaraju na ta pitanja, ostalo jos i pokusavaju. pomogli ste mi ovde sa jednom asocijacijom, otvaram kolonu B - genije, odmah sam znao konacno :). btw i spojnice se ponavljaju bas dosta.

Link to comment
Ja sam sinoc u prvoj partiji uparivao Nemanjice i manastire, a u drugoj ko je kome otac u lozi Nemanjica... Jebali ih Nemanjici.Iskreno receno i mene asocijacije najvise nerviraju. Sinoc sam imao srece i naleteo na istu asocijaciju u dve partije zaredom, ali sam pre par dana izgubio od tipa koji je imao preko 1000 pera u asocijacijama.
mislim da su mi fobije ušle tri puta do sada, nema jebene šanse to izpovezivati
Link to comment

Cekajte samo da dobijete Brankovice i godine rodjenja ili dolaska na vlast. Mada me i oni slikari prilicno jebu. A sto se asocijacija tice Bjelovar+Dunav+Zemun+Tisina =

Bajaga :blink:

Link to comment

U spojnicama Škotska pokradena. Andy Murray predstavlja Veliku Britaniju, a Tim Henman Englesku. :DAsocijacije se prečesto ponavljaju, izgubio sam dvije partije od "hiljadarki" samo zbog toga. <_<

Link to comment
Cekajte samo da dobijete Brankovice i godine rodjenja ili dolaska na vlast. Mada me i oni slikari prilicno jebu. A sto se asocijacija tice Bjelovar+Dunav+Zemun+Tisina =

Bajaga :blink:

u meni su bili tisa bjelovar voz rusija za bajagu
Link to comment
Kakve veze imaju Tisa i Dunav i Zemun sa Bajagom?
ja sam imao istu asocijaciju pre par nedelja i odmah sam ga pogodio kad sam video bjelovar i zemun. ne znam za tisu, ali je on rodjen u bjelovaru, a živi u zemunu.
Link to comment

jebes asocijaciju gde treba da znam gde zivi Bajaga. mogli su komotno da stave i treci sprat, riblja corba, bjelovar i tisa

Link to comment

Meni danas u prvoj spojnici bili horoskopski znakovi i njihove planete :isuse: ,a u drugoj isto to samo su im promjenili raspored :blink:A stvarno sto se tice asocijacija previse bodova nose a previse se ponavljaju.Tako danas izgubih partiju iako sam do asocijacija imao nekih 40 bodova prednosti,carica rijesi obe iz prve.Doduse,na isti nacin sam pobjedio u drugoj partiji :D

Edited by clever bastard
Link to comment

Ja odigrao do sad tri partije. Prvo me prebio jedan drug sa nesto tipa 130:50 ili kako vec, ali mi je mnogo puta isteklo vreme i tako to jer nisam imao pojma ni kako to sve sljaka. Posle par dana pauze, preksinoc me izazvala jedna sefica Rodic marketa od 40ak leta (ona ima toliko, market je mnogo mladji) i dva puta sam je odvalio bez problema. Verovatno je pomoglo sto sam joj svo vreme pisao dvosmislene poruke preko chata, mada stoji i da sam odigrao k'o zmaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...