Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Steta sto nema veci izbor asocijacija, precesto se ponavljaju, malopre protivnik iz prve ljubav - srce - komora. A juce mi nije priznalo konacno resenje "oktoberfest", i ja i protivnik se ubili da pogodimo sta je, i racunar na kraju izbaci "oktobarfest" :( PS. utece mi vojvoda sa megdana :lol:suzxhg.png

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Izgubio danas obe. Kako sam ispizdeo na prvoj, riba je resila skocka u 4 koraka nekim totalno ludim kombinacijama za 4-5 sekundi :blink: Ne postoji mogucnost da onako brzo neko moze u sebi da resava sve kombinacije. Plus pogadjala sve pitalice u zadnjoj sekundi (thanks to google <_< ). Jbg, mozda je stvarno genije al meni je potpuno neverovatno bilo. Posle sam preko kurca odigro drugu i izgubio 15 razlike.I da, asocijacije su realno prelake.

Link to comment

Danas mi nije prihvatilo DELEGATSKA, a komp je nasao DELEGATSKE <_<@Shan... moja sestricina napamet nabada kombinacije i uspela je dva puta da pogodi ;)

Edited by nbg4ever
Link to comment

Izgubio juce prvi put. Lik je pogodio obe asocijacije iz prve. A1 opera - Konacno resenje Kapri, u drugoj ja otvaram polje, promasujem, on otvara drugo i pogadja konacno.

Link to comment

Meni danas lik otvara Vuk Draskovic - konacno Noz. Ajde :isuse: Druga je bila kolona A vek, kolona B talas... Mnogo se tu poena dobija a sve vise postaje pitanje srece, ko otvori zgodno prvo il drugo polje i sl.@nbg nznam, mozda si u pravu, ne vidim drugo objasnjenje osim ako aca ne ponudi jos neku android aplikaciju za resavanje.

Link to comment

Da ne bude samo kukanje, juce sam pobedio sa 1 poenom razlike nakon sto sam u obe asocijacije ubo konacno nakon prve kolone. Doduse, na gotovo identican nacin sam izgubio sledecu :D

Link to comment

Ja danas pukao jednuJa otvaram Rogovi pokusavam Bik i nije. Ona izvlaci u istoj koloni Kosuta i pogadja Jelen i konacno Pivo.Sledeca ona otvara Subotica pokusava Vojvodina i nije. Ja otvaram Backa i nista ne pokusavam. Ona otvara Zoo vrt i pogadja Palic i konacno Jezero.Dzabe 50+ bodova prednosti pre asociajcija ipak sam izgubio.

Link to comment

Story of my life <_< Jbga, otvoris jedno polje - milion mogucnosti. Protivnik otvori sledece, gotovo! Hladjenje KLIMA Elektromotor VENTILATOR >>> PROPELER i ode sve u kurac

Link to comment

slazem se. moram da ih pohvalim za ove promene koje omogucavaju po dve partije na dan i to sa protivnicima slicnog ranga u odvojenim ligama. ali bi stvarno mogli da obuzdaju asocijacije.

Link to comment

Asocijacije mora da se obuzdaju,mada kapiram da mogućnost da se osvoji puno poena na kraju, drži igrače u nadi da se bore do kraja i održava neizvesnost.Ali likovi i likuše koji već znaju odgovore u asocijacijama ubijaju igru.Danas na rezervnom profilu na kome sam rangiran u slabijoj ligi,krenem da uništavam nekog protivnika,prvi put sam imao i reč dužu od računarove cool.gif sažalim se na nesrećnika na pola ko zna zna i malo spustim ručnu.Omogućim mu da uzme neki poen jer zadnja polovina slagalice je ionako moje igralište.Pa rekoh da učinim igru zanimljivijom,da ga davim kao zmija žabu polako.Ali ne lezi vraže u asocijacijama,pokupio sva polja iz prve prešišao me za dva poena, skinuo mi solidan broj poena rejtinga :isuse:

Link to comment

Odlično je ovo uparivanje. Danas sam pobedio protivnika za samo jedan poen. Druga partija je bila malo opustenija. Vodio sam 70 razlike do asocijacija. Onda je usledio pad koncentracije i smanjenje razlike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...