Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Ja sam danas igrao sa nekim matorim likom koji je imao solidan rang a sve vreme je davao kretenske odgovore tipa na brojevima posabira sve i umesto trazenog 750 dobije 450Kada smo dosli do asocijacija lik otvara kolonu A cekic-uho i odmah konacno kanal i narednu opet vezuje sve sam i uzima 60+ poena. Sreca pa sam mu vec bio odmakao ali je na kraju bila pobeda za samo 15ak poena.

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Na rijecima danas ne priznaje "asocijalna" ali priznaje "asocijalno",a prije neki dan ne priznaje "cigankino" ni "cigankin" ali priznaje "cigankinog" :mellow: i ovo sto kazete za asocijacije,cista lutrija,nisam miran ako nemam 60+ poena prednosti.

Edited by clever bastard
Link to comment

Danas krenem petu partiju, protivnik neki Tomislav Popov koji ima rejting 1800... Dakle, iskusan igrač, može biti nezgodan ako partija loše krene.Nakon brojki i slova, gde sam ubrljao svoje brojke, trgnem se, smanjim malo prednost na skočku, a nakon KZZ bude 22 razlike za mene.A onda spojnice - šahisti. Gde me nađe... Rutinski otresem svojih osam, on promaši prvog (Zigbert Taraš) i naravno, usledi kazna, tako da je razlika porasla na nedostižnih 70 poena.Tu on popizdi, poče da komentariše na prvoj asocijaciji "Je l' spavaš ovde?", "Kako ne znaš asocijaciju?"... Završi se prva asocijacija, počinje druga, ja otvaram polje KUMULUS, kažem rešenje kolone OBLAK, a odmah zatim i konačno rešenje NEBO :rolf: .

Link to comment

Meni je danas uleteo neki lik sa više od 2100 rejtinga, i to je stvarno klasa iznad. Obično na kvizu i spojnicama napravim razliku, ali ovaj lik pogađa pitanja brzinom svetlosti. Meni je najbrže ikad bilo 1,6 sekundi, a ovaj rutinski gađa sve ispod dve sekunde, a najbrže 1,4. I još mi dva puta bila prekinuta veza sa serverom, desila mi se baš ono jednom u 30 puta kada nisam pogodio kombinaciju. Sve nagore krenulo, izašao sam crvenih ušiju, na kraju sam na asocijacijama uspeo da smanjim da bude manje od 100 razlike...edit: da nije sve krenulo loše, mogao sam da budem malo bolji, ali teško da bih mogao da dobijem takvog lika. A ja još hteo Kviza da prozivam na prijateljsku. :isuse:

Edited by Lrd
Link to comment
Danas krenem petu partiju, protivnik neki Tomislav Popov koji ima rejting 1800... Dakle, iskusan igrač, može biti nezgodan ako partija loše krene.Nakon brojki i slova, gde sam ubrljao svoje brojke, trgnem se, smanjim malo prednost na skočku, a nakon KZZ bude 22 razlike za mene.A onda spojnice - šahisti. Gde me nađe... Rutinski otresem svojih osam, on promaši prvog (Zigbert Taraš) i naravno, usledi kazna, tako da je razlika porasla na nedostižnih 70 poena.Tu on popizdi, poče da komentariše na prvoj asocijaciji "Je l' spavaš ovde?", "Kako ne znaš asocijaciju?"... Završi se prva asocijacija, počinje druga, ja otvaram polje KUMULUS, kažem rešenje kolone OBLAK, a odmah zatim i konačno rešenje NEBO :rolf: .
mene sinoc neki tip posle KZZ i spojnica pita "na cemu si?", rekoh "na matoritisu". i ako je znao odgovor na neko pitanje, bio je presretnut brutalno. onda dosao sledeci mec, tipican mec za marfijev zakon. black out na laganom broju i na kombinaciji. pa onda stizanje i prestizanje na kzz. kad na spojnicama dolazi velimir bata i njegove uloge u filmovima i serijama. pogodim moje prve dve (arandjel i kamenorezac), i onda tip resi preostalih 14. mislim, zaista...ono sto me uvek odusevi su komentari tipa "jel ti sve znas napamet?" rekoh "naravno. tesko da mogu za 1,5 sekundu da nesto izguglam"a sad idem na wikipediju da naucim sve o miroslavu ceraru, seriji "vratice se rode" i voditeljima domacih tv-emisija.
Link to comment

Jeste da sam citao pravila, ali mozda sam malo glup da shvatim neke stvari. Ako neko moze mi objasni ... Dakle, igram se ja sa ovim poslednjih nekoliko dana... I sada, ... Koliko sam shvatio, do kraja meseca igram ovu najnizu ligu. E, sta kada pocne mesec maj ? Da li me bacaju u prvi veci rang ili u rang po broju poena koje imam u tom trenutku, tj. za taj mesec? Jos jedna stvar koja mi nije jasna. Da li ja u partijama dobijam samo protivnike iz moje lige ili mi daje najblizeg dostupnog online protivnika prema mom rejtingu ? Inace, Slagalica je moj najneomiljeniji kviz, al ovo je navlakusa. Sto onih koji kukaju na komentare koje dobijaju tice - samo jedno .... Vi se niste zapatili na conquiztadoru :) Mozda bi mogli da napravimo neki interni PPP turnir, kad QMaster zavrsi sa onim prvenstvom ? Mislite o tome.

Link to comment
Meni je najbrže ikad bilo 1,6 sekundi, a ovaj rutinski gađa sve ispod dve sekunde, a najbrže 1,4.
Ole!post-190-13342325668733.jpgI zašto jednostavno, kad može komplikovano...

post-190-13342325918181.jpg

Link to comment
A vise vremena oduzme citanje, ako je pitanje malo duze, nego klik
Isti problem, a ponekad poletim i na pogresan odgovor ako su npr. cifre slicne.Bas zbog tih jako brzih sam prestao da koristim touchpad, kad koristim mis brze reagujem.
Link to comment

Koliko mogu da primetim, dodali su dosta novih spojnica, ali ga malo preterase sa spajanjem albuma od Led Cepelina i Metalike, i godina kada su objavljeni :o A danasnji pobednik je 96wzgo.pngali bar je uspeo da se uzdrzi od komentara kad sam pogodio konacno resenje sledece asocijacije :lol:usput, moze i neko da pogodi resenje asocijacije sa slike ?

Dusan Kovacevic

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...