Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Zasto SALDIRATI nije rec???
Reč je u redu, ali nažalost, teško je u kompjuterskoj bazi imati sve moguće glagole, imenice, prideve, itd. Iz tog razloga, pre nego što pritisneš enter da potvrdiš reč sačekaj da vidiš obaveštenje o tome da li se prihvata to što si složio. Ako reč postoji u bazi, pojavi se podignut palac, a ako je nema, uzvičnik.
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Večeras je u fejsbuk grupi Klub ljubitelja kvizova obavljen žreb za Mondoslagalicu. Na turniru će nastupiti 56 igrača, iz Srbije, BiH, Makedonije, Crne Gore, Nemačke, Norveške.Već prvo kolo donosi jedan forumski derbi. U grupi A sastaju se Korindjar i Chenejac :)

Link to comment
Reč je u redu, ali nažalost, teško je u kompjuterskoj bazi imati sve moguće glagole, imenice, prideve, itd. Iz tog razloga, pre nego što pritisneš enter da potvrdiš reč sačekaj da vidiš obaveštenje o tome da li se prihvata to što si složio. Ako reč postoji u bazi, pojavi se podignut palac, a ako je nema, uzvičnik.
Ma, naravno. No mi bilo krivo jer mi posle ostalo vremena da skopim neku jadu od 5 slova.Inace, igrao sam sa sestricinom zajedno. Ona za kompom, a ja preko skajpa gledam njen screen. Kako ljudi mrze da gube od male devojcice :lol:
Link to comment
Večeras je u fejsbuk grupi Klub ljubitelja kvizova obavljen žreb za Mondoslagalicu. Na turniru će nastupiti 56 igrača, iz Srbije, BiH, Makedonije, Crne Gore, Nemačke, Norveške.Već prvo kolo donosi jedan forumski derbi. U grupi A sastaju se Korindjar i Chenejac :)
Prisutan u istoj grupi :)
Link to comment

jedan jedini detalj kojeg se secam je da sam pobedio. u stvari se ni toga ne secam, ali posto vec davno nisam izgubio onda mora da sam pobedio. :)ako ni ti nisi dugo izgubio, onda je lazna uzbuna. :)poslao sam ti friend request.

Edited by Ros
Link to comment

Jel imas rang negde oko 1100? Ako imas onda te se secam Jer pamtim da sam izgubio partiju od nekoga a da sam mogao da pobedim u zadnjoj asocijaciji ali jbg nisam se setio na vreme konacnog odgovora. tj setio sma se kad i protivnik ali na njegov potez <_<

Link to comment

Onda nije taj. PPP sliku na nalogu bi garant primetio a taj od 1100 mi je do sada bio i najvisi rang protivnika. U svakom slucaju najbolje da se sretnemo sad u Mondo slagalici pa da se odmerimo ;)

Link to comment

Ekstra je promena za uparivanje igrača. Malo me je namučila današnja protivnica, ali sam ipak na kraju prilično ubedljivo slavio. Zakazao sam kao i uvek na slovima. Takođe sam imao sreće pa je kiksnula na spojnicama i latinskim pojmovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...