Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Imam jedno pomalo glupo pitanje.Ako su npr u asocijacijama sva polja otvorena a ni jedna kolona nije pogodjena da li se dobija vise bodova ako se pogodi odmah konacno resenje ili je svejedno ako se ide i kolona po kolona?

Edited by pavllle
Link to comment

Dodje ti na isto

Ukoliko igrač da tačno rešenje kolone, dobija 3 poena + poen za svako neotvoreno polje i ima pravo da i dalje pogađa rešenja preostalih kolona ili konačno rešenje.Ukoliko igrač da tačan odgovor za konačno rešenje dobija 7 poena, ali i poene za neotvorene kolone. Poeni za neotvorene kolone se računaju na prethodno opisan način.
Link to comment

Ima nas svakojakih - sad me napuši neki lik, kaže "sve ti napisano", a ja samo spajao književna dela sa autorima. Glupost neopevana, ko god je išao u srednju školu, bar malo pazio na času i posle toga prošao pored knjižare par puta mesečno, pogodio bi sve - sami ziceri, sve do jednog, koeljo, den braun, kafka, balzak, tolstoj... napuši me čovek i odustao od igre. u prvoj igri je imao 25 poena na neverovatno dugu reč za potonju elokvenciju u chatu, mislim da je on varao :-)

Link to comment

Mene jedan lik izvređao pomoću konačnog rešenja asocijacije. Iskusno (ne mogu da ga prijavim) i kreativno. A isto sam bio optužen od strane jedne ženske osobe da imam zapisano. Pa kad krenu da me napušava, mrzim takve ljude, glup si ko kurac i sl. I to onako manijakalno copy paste desetak puta. :D

Link to comment
Meni danas u prvoj spojnici bili horoskopski znakovi i njihove planete :isuse: ,a u drugoj isto to samo su im promjenili raspored :blink:
ja na KZZ redovno dobijam pitanja tipa "moto kog horoskopskog znaka je xyz" ili "koji od ovoh znakova je vatreni" ?
Mene jedan lik izvređao pomoću konačnog rešenja asocijacije.
i meni se to dešava. deca :D
Link to comment

:D to za vredjanje u konacnom resenjuu mi se jos nije desilo. Ali sam i ja dobijao pitanje "Koliko ti je vremena bilo potrebno da sve naucis napamet?" i to za dela i pisce iz lektire. Pokusao sam na finjaka da mu objasnim ali kada nije islo prosto sam se odusevio kada mi je u asocijacijama dosao "Velington" kojeg sam imao dva puta pre toga pa sam mu u chatu fino najavio da obrati paznju sta ce sada da se desi posle 3 otvorena polja i bez i jedne otkrivene kolone cool.gif Apsolutan popizd.

Link to comment

Meni je neki lik posle KZZ rekao da idem u Q i pitao me da li sm ja robot... Mada liku je pisalo da se zove Kimi i imao je grb Partizana, tako da i nisam mogao ocekivati nesto vise od njega.

Link to comment

Ove asocijacije su cista lutrija, rezultat 86:85 za mene pre asocijacija i ja otvaram prvo polje "vikrorijini" :P naravno, resenje "vodopad" i konacno pogadjam odmah "nijagara" i dobijam partijuU sledecoj partiji, gubim sa desetak poena pre asocijacija, otvaram "sreca", masim, protivnik otvara "kovac", pogadja kolonu "potkovica" i konacno "konj" i uzima partiju. A u prvoj partiji danas protivnik nakon prve igre povede sa 52:0, ja se vec pomirio sa porazom, ima rejting preko 1500, i onda do kraja osvaja samo 3 poena :lol: brojevi i kombinacije, ni blizu resenja, u kzz tri puta pokusao dati odgovor, ali sporo, samo je uspeo u spojnicama da poveze jedan par, a bili su u pitanju domaci glumci.

Link to comment
Oops! I did it again...

post-190-13338284419293.jpg

ja sam danas imao pogodak iz prve: 3 skocka - tref :)u jednom mecu protivnik imao broj 75 kao zadatak, sa 5 i 15.odmah u nastavku ja imao 28 sa 7 i 4. posteno. :)juce tip imao 1 kao zadatak. trebalo 5 brojeva da se dobije rezultat 1. :)
Link to comment

Kakve dve partije jutros, obe protiv lepseg pola :) Prva sa rejtingom preko 2400 j9vgax.pnga onda druga sa rejtingom preko 2600, krenem ocajno i do spojnica me razvaljuje, a onda me spasise francuski pisci i uzmem sve bodove na njima, u prvoj asocijaciji ja resavam 3 kolone, ona jednu, konacno ni blizu nismo bili :lol: riba - neon - pumpa - filter ???

akvarijum

razlika nekih 20 bodova pre druge, ona resava kolonu "devojcica", "frizura" = kika (ne bi mi palo na pamet za 100 godina)ja sledecu kolonu "visoke" i pisem konacno "potpetice" i kad sam pritisnuo enter, sine mi da je konacno resenje "Almodovar", ali kasno :( naravno, ona nije propustila prilikuOvaj sistem sa uparivanjem po rejtingu je pun pogodak, sad je mnogo interesantnije igrati, cak i kada se gubi :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...