Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Uz ovo sto su ros i Qm naveli, bitan je i rejting i broj poena protivnika, ima objasnjenje i formula za izracunavanje u delu "Pomoc"Ja sam danas dobio 140 pera u jednom mecu :) protivnik je imao rejting 690, dobio sam ga sa 190:30, i to mi je donelo 70 pera, plus 100% bonusa za petu pobedu.
ja danas uzeo pa zapisao:1. protivnik 119, razlike 200 --> 652. protivnik 0, razlika 214 --> 783. protivnik 171, razlika 188 --> 984. protivnik 63, razlika 181 --> 975. protivnik 864, razlika 145 --> 148u petoj partiji protivnik samo uzeo svoju rec od 11 slova koju sam i ja imao. <_<
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Sledeća vežba za Mondoslagalicu biće 12 računskih zadataka, za koje ću dati link u četvrtak, 22. marta, takođe u 20 časova. :)Vreme za rešavanje biće 15 minuta, a rešenja treba slati na moj mejl, zoradis@eunet.rs

Link to comment

Izvesna Dobrila Ilić večeras je doživela nervni slom na asocijacijama. Uglavnom, treba da pušim kurac, jer to je sve namešteno (iako se dva puta javila pre mene na Ko zna zna i nisam imao jednu reč od 11 slova jer sam propustio da otkucam množinu). Na kraju sam osvojio 144 pera, jer je imala solidan rejting :lol:

Link to comment

Jedan od mojih prijatelja me davio stalno sa komentarima, kako ja poene skupljam protiv nekih amatera, pa sam mu izasao u susret i odigrasmo jutros jednu partiju :lol:1zw7b6.jpg

Link to comment

Jedina stvar koju bih menjao na slagalici je to da oba "seta" spojnica ne budu iz iste oblasti. Ovako se desi kad naleti nešto malo opskurnije da je to garantovanih 50ak poena jednoj osobi.

Link to comment

Ne bih rekao da je logicnije da se tebi padnu evropske drzave i glavni gradovi, a meni svedski slikari iz perioda baroka i njihova dela. Ovako je koliko toliko pravednije.Mene kod spojnica najvise iznervira kada izmesaju kul naucnike sa domacim smradovima. Nice, Darvin, Oliver Antic i Djordje Vukadinovic u istoj spojnici. Kome li to pada na pamet?

Link to comment
Ne bih rekao da je logicnije da se tebi padnu evropske drzave i glavni gradovi, a meni svedski slikari iz perioda baroka i njihova dela. Ovako je koliko toliko pravednije.
aha, da, ovo ima smisla : ili znaju oba takmičara, ili nijedan :D
Link to comment

Ako nisi izgubio nijednu partiju, to ipak znači da si dobar igrač i da bi trebalo da se prijaviš za Mondoslagalicu.Što se tiče odmeravanja snaga, poslao sam ti nalog s kog igram prijateljske partije :)

Link to comment

Za turnir Mondoslagalica, koji će biti održan tokom aprila, do sada su se prijavila 42 igrača iz Srbije, Hrvatske, BiH, Makedonije, Nemačke, Norveške. Prijave se primaju do sutra u podne, a mogu se poslati meni ili na Fejsbuk grupu KLUB LJUBITELJA KVIZOVA (gde se mogu videti i kompletne propozicije takmičenja).Žreb za turnir biće obavljen 30. marta u 20 časova, uz direktan prenos u spomenutoj grupi.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...