Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Na takmičenju su dobrodošli svi ljubitelji slagalice, tako da se slobodno prijavi. Što se tiče rezultata, kreni od one čuvene filozofije naših sportskih stručnjaka kako nemaš šta da izgubiš... :)(šalu na stranu, sastav je šarolik i sigurno ima ljudi koje možeš da pobediš, a kakav će žreb biti to ne mogu da ti garantujem)

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Nisi jedini, ali ne znam kako da ti pomognem :huh: I ja povremeno imam probleme sa pristupom slagalici. I nikako ne mogu da otkrijem u cemu je problem. Igram sa vise razlicitih racunara na poslu i sa dva od kuce koji su na istoj bezicnoj vezi, i samo na jednom racunaru imam povremeno probleme ?! Prosle sedmice nisam mogao da se povezem na igru 3-4 dana sa tog racunara, pokusavao sve moguce (3 razlicita pretrazivace, restarti, brisanje cash&cookies...) a sa drugog islo bez problema. Onda je odjednom ponovo proradilo, pa juce ponovo celi dan nisam mogao, kao i jutros, a danas poslepodne ponovo pristupam slagalici normalno???edit:

Slagalica · 112 326 liker dettefor 22 minutter siden · .Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je u ovom mesecu Slagalicu igralo više od milion igrača. Želeći da opravdamo vaše poverenje, ispunimo očekivanja po pitanju kvaliteta igre, ali i da ostvarimo želje koje ste iskazali, od 1. aprila vas očekuje nekoliko jako interesantnih novina. Spajanje igrača po kvalitetu, veći broj dnevnih tokena...
samo da ne bude prvoaprilska sala :P Edited by KennyDalglish
Link to comment

Iz ugla organizatora njega ne zanima da li mi igramo sa prijateljem ili ne. On iznajmljuje svoj prostor/igru, kao neko ko daje termin za tenis, fudbal, košarku... Domaćin sajta daje mogućnost da se igra besplatno oko 35 partija mesečno, pa ako to nekom nije dovoljno i ne želi išta da plati, onda nek se dovija sa novim nalozima. Samo, onda neće moći da ima dobar rezultat za rejting-listu. Lukavo je sve to smišljeno.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Naravno, organizatoru je u cilju da zaradi, ali prevelika je razlika izmedju broja besplatnih tokena (1500) i broja koji je potreban da bi se svaki dan igralo svih 5 partija (6000). A za dobar plasman na mesecnoj listi je neophodno da igras svih 5 partija. Znaci, moras da kupis minimum 4500 tokena mesecno. Ja sam ovaj mesec igrao za plasman, i kupovao tokene, ali u aprilu ne nameravam, ako ovako ostane. Ovo sa uparivanje igraca je obavezno, jer igra gubi na drazi. Ja ne odbijam nikog (ne zelim jos i na to da trosim tokene) pa sam poslednja 3 dana skoro sve partije igrao sa igracima sa rejtingom izmedju 0 - 200 :( Niti je zanimljivo, niti sam mogao napredovati na mesecnoj listi. Izuzetak danas, gde mi konacno uleti protivnik sa veikim rejtingm u 5. partiju :P pa sam lepo pazario.

Link to comment
Niko da ja znam. A pozvao sam i burazera i par prijatelja i svoj lazni nalog.
Sise (ovi sa FB-slagalice, ne ovi koje si pobrojao). Zašto onda tamo piše da se tokeni i na taj način mogu dobiti?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...