Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

ne bih znao za tu "slagalicu" da juče ne videh ovde...pa odigrah po pet igrica sa sva četiri naloga, poubijah sve, danas popodne daljea šta ima dalje?

Link to comment
ne bih znao za tu "slagalicu" da juče ne videh ovde...pa odigrah po pet igrica sa sva četiri naloga, poubijah sve, danas popodne daljea šta ima dalje?
dalje ima po 2 igrice sa sva cetiri naloga. :)
Link to comment

Ne kapiram zasto ne ubace podrsku za tastaturu za prvu igru? Ovako mi se desi da uocim rec 5-6 sekundi pre kraja pa sa misem nema sanse da stignem da izbrisem i upisem novu rec.

Link to comment

Najjeftinije je valjda preko oni q-vaucera gde dobijas popust a najmanje cimanja je preko mobilnog. Ne mora da bude povezan sa nalogom. Samo se ulogujes u profil na koji zelis da uplatis tokene i pratis proceduru.

Edited by pavllle
Link to comment

bah. fon na kom imam kredita ne mere promeniti lozinki, nisam znao ni da je ima :D. nista, ici cu da se dopunim u toku dana pa cu pokusati sa svog.

Link to comment

a otkud znam, na tom nalogu mi bas lepo krenulo pa da vidim da l' mogu 5/5 danas.btw, asocijacije od malopre... kolona A - drvo... kolona B - majorka... kolona C... dva polja - gradonacelnik i akva park, gadjam palma on mi prihvati i ubelezi dragan markovic... konacno palma :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...