Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Jelena je dobar film, meni bio malo cudan posle projekcije (a sam Andrej prilicno simpatican i smesan) ali kako je vreme odmicalo i misli se slozile - sve bolji. Sama zavrsna scena mi je mnogo jaka.

Link to comment

baš vam zavidim što ste u stanju da gledate novu produkciju. ja ne mogu nikako. kad god probam, a ono iste priče, isti glumci (više ne znam dal gledam seriju ili film, ej, šta će ovaj ovde, zar on ne igra u onoj seriji sa pucnjavom), ista CGI ekipa, ista blink-and-youll-miss-me montaža, isti superheroj, samo u drugom odelu... isti kurac.ben stiller :isuse: al ono, bolji je od jasona schwartzmanaadam sandler bi mogo da glumi daniela johnstona. i to je sve.

Link to comment
baš vam zavidim što ste u stanju da gledate novu produkciju. ja ne mogu nikako. kad god probam, a ono iste priče, isti glumci (više ne znam dal gledam seriju ili film, ej, šta će ovaj ovde, zar on ne igra u onoj seriji sa pucnjavom), ista CGI ekipa, ista blink-and-youll-miss-me montaža, isti superheroj, samo u drugom odelu... isti kurac.
meni je ovo boldovano najsmesnije. gledas film [jedan za drugim npr] i u sledecem se pojave dva ista glumca, ili glumice sa potpunim obrtom uloga. smesno mi je dok se ne naviknem, i vrlo brzo zaboravim sta su radili u predhodnom filmu. sve je dobro dok se statisti ne primecuju 2x :D
Link to comment
Imaš na HRT-1 Elenu Zvjaginceva, od pola dvanaest
kakva je to scena sa drvetom u poslednjoj sceni. zet mi je ispricao da je reziser rekao kako mu je to najbolji kadar koji je ikad uradio. trazio sam tu poslednju scenu, ali nisam nasao. da li ste primetili nesto kod te poslednje scene?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...