Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Sasvim simpa. Ali preporučujem ti a ga gledaš u bioskopu, ako si u prilici.
Verovatno zato mene nešto nije dotak'o. Ima divne kadrove ali... koliko Ben Stiler pada u mojim očima sa svakim novim filmom, da je to iskreno razočaravajuće...
Link to comment

Au, boshoku preporučuje film, hvali Stilera, Syme tapka ulaznice...Mada, poznato je da se Stiler mora gledati na velikom platnu, gde se jedino uočava njegov mikronski i tanani vid komike...

Link to comment

Moram da priznam da ni ja ne uspevam da ulovim neki komičarski sjaj Stillera. Ajd' što mi nije smešan, nekom drugom može biti, ali činjenica koja sve govori je da realno nije snimio nijedan bitan film u karijeri. Čak ne u smislu da to sad ide u udžbenike i bude prekretnica u filmskoj umetnosti, nego ga je recimo 1 Sacha Baron Cohen odmah prepišao Boratom, po originalnosti i odjeku. Stiler je glumac samo za "vidi i zaboravi" filmove, za novu godinu, al' od 5 do pola sedam ujutru.....

Link to comment

Stiler, naravno.A kao režiser je takođe vrlo zanimljiv i sada već može da se uoči konzistentna tema koju istražuje u svojim filmovima, naime - odnos realnosti i iluzije/filma: Reality Bites, Cable Guy, Tropic Thunder, i sad Walter Mitty, zapravo su sve filmovi koji se, svaki na svoj način, bave ovim odnosom. Čak se u izvesnom smislu i Zulender time bavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...