Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

jbt to su sada trash filmovi, ali ja sam se lozio na to kao klinac. jednako vazan i slican mu je the golden child. gledao sam ih u skorije vreme, i nije to to. cini mi se da je ovo prava stav da se naduvas i gledas, nekako ta "smusenost" bi bila do dzadza :D mada nisam siguran za ovaj drugi, buduci da ima horor elemente :P

Link to comment

Ovaj matori Kinez koji igra i u Princu tame sad je spomenuo suštinu Karpenterove dramaturgije - nešto je pošlo naopako i stvari treba da se vrate u svoj uobičajeni red. :)

Link to comment

Konkurencija je stravicna, ali Big Trouble mi je ipak omiljeni Carpenter.Jack Burton: You can go off and rule the universe from beyond the grave.Lo Pan: Indeed!Jack Burton: Or check into a psycho ward, which ever comes first, huh?

Edited by Calavera
Link to comment

Syme ga je poredio s Tarantinom, ali meni je ovo totalno ekranizacija neke video igre iz arkadnog doba. Duhovito, bez previse naglaska na pricu, postepeno jaci neprijatelji za nase heroje dok ne dodju do glavnog bossa na kraju filma. Scott Pilgrim pre Scotta Pilgrima!

Edited by Calavera
Link to comment
et bob mouldMa daj, ipak je ovo Karpenter. Gledao ga skoro, odličan je.
preterao ovo u vezi za trash, ali stvarno mislim ovo za duvanje. bila bi to skroz nova percepcija. serem i ja foke. cesto se zavalim u fotelju kada natrci ovakav film iz 80-ih, i kao .. malo cu da sedim, gledam, i posle cu da ustanem da nesto drugo radim, a zavrsi se tako sto ostanem ceo film, i provedem se svaki put odlicno.
Link to comment

Ma daj bre, ovo kad Lo Pan i Egg Shen ukrstaju magije™, a Lo Pan mrda palcima kao da drka dzojstik :lolol: Video igra!

Edited by Calavera
Link to comment

et MocaIstina, ovo je skroz netipičan film za Karpentera iz osamdesetih.et CalaveraPa da, to je američka vizija kineske drevne magije - kroz video igricu. Tako se Carpenter zajebava.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...