Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

Kad već pomenu dobitnike Oskara za strani film (meni lično najgora kategorija ove nagrade), evo ti ga jedan bespotrebno popljuvan triler ala devedesete: Deadfall (2012), reditelja koji je isto u to vreme dobio Oskara i pokazao je i ovim filmom da je osetno ozbiljiji od toga koji je dobio nagradu za to naduvano sranje od Života drugih...

Link to comment
strixaluco |znas kako ja radim. odem na imdb [kada nemam ideje, a gledao sam sve sto je bilo vredno] ceprkam malo po zanrovima, ako nisam siguran sta trazim, i zelim instant da pronadjem, u tom slucaju idem precicom 'user rating'. nema sanse da omanem. npr. evo, ovo nisam gledao. po oceni, opisu deluje prilicno zanimljivo: the lives of others [2006]evo ti spisak zanrova, to definitivno moze da ti pomogne:most popular by genre
Гледала, ИЗУЗЕТАН ФИЛМ. Тако нешто тражим ...Иначе, где све нисам чепркала и колико сам ђубрета ишчепркала по разним листама да не спомињем. А колико сам их тек одгледала до пола да би схватила да губим време :frust:Хвала :) Edited by strixaluco
Link to comment
Гледала, ИЗУЗЕТАН ФИЛМ. Тако нешто тражим ...Иначе, где све нисам чепркала и колико сам ђубрета ишчепркала по разним листама да не спомињем. А колико сам их тек одгледала до пола да би схватила да губим време :frust:Хвала :)
nego.. ovo sto lupas u zid, ako ti je za utehu, tako je i kod mene. :D+ tek sam sada provalio da si ti zensko :) Edited by bob mould hair style
Link to comment
naduvano sranje od Života drugih...
+1kad se samo setim kad sam ga stavio na skidanje ubeđen da ću uživati... možda i nije toliko sranje, ali je prenaduvan do zla boga (+ što je trebalo da bude snimljen jedno 20 godina ranije, pa i da ima nekog smisla), kao na primer i onaj španski, zaboravio sam kako se zove, onaj pandur i njegova stara ljubav... da, El secreto de sus ojos Edited by MocaVukotic
Link to comment

pa sad, ukusi su različiti. ta dva filma koja pominješ na listi u mojoj kolekciji nose 8/10. inače, stiže mi pošiljka od 20 filmova, svi su poručeni na osnovu vaših preporuka, imaću šta da gledam večeras.

Link to comment

Како је био добар ДУЕЛ из 70 и неке са Денисом Вивером. Добро, сад је превазиђен али као идеја ...Кажу: акција, трилер! Како год, али то је то :thumbup:

Link to comment

Warui yatsu hodo yoku nemuru (1960)Tsigoineruwaizen (1980)Ovsyanki (2010) Faust (2011)Tao jie (2011)Terraferma (2011)Barbara (2012)Lemale et ha'halal (2012)O Som ao Redor (2012)Paradies: Glaube (2012)Sta predlazete?

Link to comment
Warui yatsu hodo yoku nemuru (1960)Tsigoineruwaizen (1980)Ovsyanki (2010)Faust (2011)Tao jie (2011)Terraferma (2011)Barbara (2012)Lemale et ha'halal (2012)O Som ao Redor (2012)Paradies: Glaube (2012)Sta predlazete?
terminator 2 :fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...