Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

uopšte u celoj karijeri. najbliže što je došao A budžetu. kurt već etabliran glumac, malada lepa cattrall, avantura, zajebancija, šatro gotivni dijalozi, junak na ivici zakona.... kao da je hteo u A, ali mu nije pošlo. jebi ga, ipak je šmrljav film. mnogo stvari se dešava, velikom brzinom na malom mestu.

Link to comment

moca |jeste, on je vise horor nego sto je ovo. ali kroz tu komediju se provlaci malo mracnih sila. kao sto je na pocetku rekao:sve pocinje kao 'malo'. trans-hipnoza, crna magija.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
uopšte u celoj karijeri. najbliže što je došao A budžetu. kurt već etabliran glumac, malada lepa cattrall, avantura, zajebancija, šatro gotivni dijalozi, junak na ivici zakona.... kao da je hteo u A, ali mu nije pošlo. jebi ga, ipak je šmrljav film. mnogo stvari se dešava, velikom brzinom na malom mestu.
grijesis glede budgeta
Link to comment
ma jok, bekstvo iz la je celih 50 milki, a ima jos jedan krs od 40
govorim do perioda kad je urađen big trouble (ako se ne varam 1984). bilo je posle većih budžeta, ali do big trouble nije.
Link to comment
Syme ga je poredio s Tarantinom, ali meni je ovo totalno ekranizacija neke video igre iz arkadnog doba. Duhovito, bez previse naglaska na pricu, postepeno jaci neprijatelji za nase heroje dok ne dodju do glavnog bossa na kraju filma. Scott Pilgrim pre Scotta Pilgrima!
+ milijun. Karpenter nema lošeg filma u karijeri .- il je treš il je supertreš. A u toj kamari ima i nekoliko pravih pravcatih legendarnih naslova, kao npr The Thing koji je izmislio survival horor i dan danas je tata svih ostalih survival horora :Hail: /čak je i onaj rimejk/prequel dobar..../ Edited by steins
Link to comment

a, ok. pogresno sam skonto. nego, jel moze da se zbilja kaze za they live da je sjajan mali film, buduci da kosta kolko valjda vise ne kostaju ni ona neka indi sranja?i nemojmo preterivati, svako ima los film :)

Link to comment
a, ok. pogresno sam skonto. nego, jel moze da se zbilja kaze za they live da je sjajan mali film, buduci da kosta kolko valjda vise ne kostaju ni ona neka indi sranja?i nemojmo preterivati, svako ima los film :)
što se mene tiče postoje sjajan, dobar i loš film, i još poneka nijansa između. cena me ne zanima u tom smislu.
Link to comment

„To je festival u kojem nema mržnje, surevnjivosti, kompeticije. Ovo je stvarno mesto gde možeš da se uspostaviš kao filmski reditelj, gde svoj MALI FILM možeš da učiniš velikim. Da se osećaš ugodno zato što pričaš sa najvećim autorima. To je moj cilj bio“, objasnio je Emir Kusturica, osnivač i direktor festivala. (sinoćna izjava, imaš na internetu)Toni, postoji život i van ovog foruma. Probaj malo da živiš i van foruma i da odigraš neku partiju basketa. Pomaže! Pozdrav za Tonija i sve njegove simpatizere i više se sa vama neću prepucavati jer to više nema smisla. Svako dobro i na mnogaja ljeta!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...