Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Te što nemaju "moralne odgovornosti", ja bih reko majmune i bitange, iskreno ne žalim.

Žao mi je kada ovako odvedu druge u smrt ili ih doživotno ubogalje.

Neka ginu, neka idu pm.

Prirodna selekcija.

Link to comment

Tabla na mostu je 80.

 

Znam da niko ne dobija kazne, ali, tehnička mogućnost postoji. Uvek mogu da počnu.

Dobija kazne onaj koji ide preko 100, a na Temerinskom mostu preko 70. Moj prijatelj je na Temerinskom izgubio dozvolu zbog 86.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Malopre na nekih 90km/h pustim duga i ispred mene traktor s prikolicom pretovaren senom. Nijedna sijalica, trougao barem.

Srećom ništa u drugoj traci... Samo zbog klinke nisam pokušao da ga zaustavim i da mu jebem sve živo.

Želim mu događaj™ da više nikada ne bude u stanju da vozi bilo šta.

Link to comment
  • 4 weeks later...

upravo:

čekam da se uključim na glavni put na kome, ko za đavola, čitava kolona stiže sa leve strane. ja idem desno.

jedno minut sam stajala tako, iza mene neka na skuteru i par auta.

u jednom momentu se idiotkinja na skuteru pokreće, obilazi me sa leve, upućuje šta-čekaš-više-pogled™ i sve odmahujući glavom odlazi da se "uvuče" na glavni put, na kome promptno biva čuknuta od strane pristižućeg audija i prevrnuta na svoje glupavo dupe. odmah ustala, nije joj ništa.

s druge strane, imam mali etički problem zbog emocija koje sam osetila dok se idiotkinja prevrtala na bok. ali jako mali. usuđujem se reći - ko je šiša.

Edited by Joshua
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ovo je odlično, a ako je Johny Walker uradio, to je još spektakularnije.  

 

edit. Ne. Red.nešto je autor. Ali dosta kul od kompanije i ako je samo aminovala. 

Edited by McCabe
Link to comment

pre neku noć izlazim iz kluba™ poprilično ubiven i počinjem da "razmišljam" na temu povratka kući, znam :isuse: . znam da bih mogao da se dovezem do kuće, ali mi je pritisak savesti prilično veliki i odlučim da ne rizikujem i nazovem po prvi put safe drivera.

carevi.

naravno zaustavilo nas je na brankovom mostu, i kući sam stigao kao din-gospo.

ne smem ni da zamislim kako bi mi izgledao život u narednih par meseci, da sam prespavao na mardelju, a potom ostao bez dozvole na par meseci, počevši sa danas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...