Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

nego jel ste primetili ove sto stanu na celo kolone koja skrece nekuda, pa cekaju. obicno bude neki dzip, nekad i dva. 

 

gotovo svaki dan vidim jednog u mecki sa zenom u kolima kako kod vest kule stane na celo da ne bi cekao skretanje za obrigada. 

Link to comment

Ne znam dal' da lupim palac gore ili ljutka.

 

@Tale Koju kameru imaš i koji editor koristiš? Na koju dužinu snimanja si setovao kameru? Jel' vadiš svaki put karticu ili svlačiš pojedinačni video na mob? 

Link to comment

Kamera je no name ali mi radi posao:

 

https://xenonsijalice.rs/ful-hd-dvr-kamera-za-snimanje-saobracaja-3-inca/

 

Od editora koristim razno, na računaru Bandicut za trimovanje a MiniTool Movie Maker za ostalo. Na androidu CapCut za sve.

Klipove na kameri sam ograničio na 3 minuta, to mi odgovara iz više razloga.

 

Karticu vadim iz kamere otprilike jednom nedeljno kada ima materijala. Prošle nedelje bilo bogato :(

  • Hvala 1
Link to comment
On 5.6.2022. at 17:01, zorglub said:

Ne znam dal' da lupim palac gore ili ljutka.

palac gore jer ih je neko pribeležio, zlu ne trebalo.

ja obožavam Taletove klipove, samo me strah da ne osvanem slučajno na nekom od njih.

  • +1 4
Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

Nekoliko sati iza ponoći na lokalnom putu od Čačka ka selu Jančići došlo je do stravične saobraćajne nesreće.

Tom prilikom nastradala su četiri mladića starosti od 18 do 23 godine. Svi su bili u jednom vozilu. Automobil im je sleteo s puta u Jančićima i poginuli su na licu mesta.


https://nova.rs/vesti/hronika/nezapamcena-tragedija-kod-cacka-u-nesreci-poginula-4-mladica/

 

citam da je i jutro neki decko poginio kod Orlovace ... ne znam da li mi se cini ili stvarno ima drasticno vise pogibija u saobracajkama nego pre 3-4 godine

  • Tužno 1
Link to comment

Pre sat vremena....dobro je, ba r drži desnu stranu. Opet, ovo je u gradu, sretao sam ovakve I na auto-putu.
d9b8e60ce0e8bbcb48efc7612ee368a1.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...