Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Just now, copkillah said:

Vozač je pobegao. A za tablice pitam, jer znam jednog koji voli da divlja u, čini mi se, baš ovom modelu pa da proverim nešto hehe

 

D4A8AA45-D2EC-426F-9A9A-FDCC4A00D398.jpeg.0120a5f226259ff6187ae3fd352c2fe8.jpeg

 

ima na nova rs više slika

  • Hvala 1
Link to comment

Kamion lomi polubranik, bratu gliju stigla nova tura polovnjaka iz švice :D

 

 

nisam pametan kako ovo rešiti, nije krivica ni vozača kamiona, ovde se vidi manjkavost automatske regulacije, izgradnja nadvožnjaka bi bila skupa i dugotrajna rabota, možda da se zaposle čuvari pružnog prelaza koji bi mogli da zaustave spuštanje rampe u ovakvim situacijama

- glavni utisak je jeziv broj šlepera koji prolazi ovim putem

Edited by gone fishing
Link to comment

@TaleDa, ovo gore na padini, dok nisu stavili semafor, slupavalo se često, pešaci čekaju ko će da se smiluje...

Sad su napravili ovo, s jedne strane ne vidiš semafor, a na onom preko puta otvara zeleno za pešake u trećem krugu crvenog za auta. Ljudi se zbune i počnu da prelaze, a istovremeno je recimo zeleno za levo, i zeleno za desno. Neverovatno koliko mogu ljudima da zaseru, u cilju da kao nešto poboljšaju.

  • +1 1
Link to comment
On 7.2.2022. at 10:50, gone fishing said:

Kamion lomi polubranik, bratu gliju stigla nova tura polovnjaka iz švice :D

 

 

nisam pametan kako ovo rešiti, nije krivica ni vozača kamiona, ovde se vidi manjkavost automatske regulacije, izgradnja nadvožnjaka bi bila skupa i dugotrajna rabota, možda da se zaposle čuvari pružnog prelaza koji bi mogli da zaustave spuštanje rampe u ovakvim situacijama

- glavni utisak je jeziv broj šlepera koji prolazi ovim putem

 

i mislio sam da je ovo moj prelaz prema adasevcima. to je rak rana tamo vec milion godina. sve vlasti pricaju o nadvoznjaku ali to jednostavno nije izvodljivo, a obilaznica bi bila preskupa. i jedan i drugi prelaz su prema auto putu. sav prevoz koji ide na carinu mora tuda da prodje. kamioni koji dolaze sa terminala dolaze na prelaz pod uglom od 90 stepeni i tek na par metara pred znakom vide da li trepce ili ne. tu nedostaje jos jedan trepcuci znak koji bi ranije morao da krene sa treptanjem, i da time ukalkulise vreme koje treba velikom sleperu da ceo prodje kroz rampu. 

buka u glavnoj ulici u adasevcima je nesnosna. bukvalno se roletne i prozori tresu stalno.

 

image.png.8a813e54f086ae7afb4b213f1e6de381.png

 

da ima pameti, neko bi napravio prelaz pre pruge, i time ustedeo kidanje rampe na nedeljnom nivou kao i vreme koje soferi trebaju da bi stigli na terminal. posto je to glavna pruga, a i granicni prelaz gde se lokomotive menjaju, nekad moze doci do dugotrajnog cekanja da bi se rampa uopste otvorila.

 

Capture.JPG.6754f591ecd80f795c11fc154cba1a22.JPG

 

barem su sredili asfalt na sinama, koji je ranije bio koristan za razbijanje kamena u bubregu, zuci ili zelucu

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

asfalt na sinama, koji je ranije bio koristan za razbijanje kamena u bubregu, zuci ili zelucu

Ovo i šahtovi sa +/-10cm u odnosu na put su mi večna misterija putarstva u Srbalja. 

Link to comment
7 minutes ago, desboj said:

Ovo i šahtovi sa +/-10cm u odnosu na put su mi večna misterija putarstva u Srbalja. 

 

ma, ranije bi samo nabacali malo asfalta da pokrpe i teraj dalje dok se neko ne pobuni.

ovo mi izgleda solidno ovako na snimku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...