Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

17 hours ago, Ros said:

 

a novi sad je postao katastrofa. panduri postavljaju radare,a pustaju stajanje sa sva 4 zmigavaca. vise bi namakli para da to kaznjavaju

 

Bukvalno, užas od saobraćaja i saobraćajnih čepova na sve strane. Diže mi se kosa na glavi svaki put kad moram koristiti auto,  ovo postaje nepodnošljivo.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Bukvalno, užas od saobraćaja i saobraćajnih čepova na sve strane. Diže mi se kosa na glavi svaki put kad moram koristiti auto,  ovo postaje nepodnošljivo.

Ovo je svugde tako. Ja mrzim da vozim pa imam isti osećaj kao ti, ali primećujem da u poslednjih par godina neki drugari koji vole automobile i voznju pocinju da zaziru od nje ako se mora kroz centar beograda/ ns.a/itd

Link to comment

Problem su radovi...

 

Peru pare kroz održavanje puteva/zenmene gasnih tokova ili šta već i onda zatvaraju poprilično važne saobraćajnice, bar u NS... Jbt, zatvoriš Novi Bulevar i Futošku, plus Partizansku od Detelinare...... I ubiješ, kao granom soabraćaj u pola grada... Od Novog Naselja do grada/izlaska prema autoputu imaš mogućnost samo preko Detelinare ili preko Limana... Jutros sam išao od Detelinare do centra 40 minuta... praktično su duplirali saobraćaj u Hajduk Velkovoj i Rumenačkoj, koje su ionako sjebane i bez toga... Jutros je kolona od Futoške bila skroz do Sajma, ja to ne pamtim...

  • +1 1
Link to comment

U Beogradu opet sve živo pozatvarano. Sinoć sam prošao biciklom pored više kolona, od kojih su najgore bile u Mileševskoj i Takovskoj. Uopšte se ne isplati da se bilo gde ide autom, biciklom svuda stižem deset puta brže.

  • +1 6
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Normalno da do sudara nije došlo zato što je prvi vozač stao da propusti pešaka, nego zbog neprilagođene brzine i nepoštovanja razmaka između vozila.

 

Onaj iz FIATa je lud, ako ne vidiš da 6 automobila u dve susedne trake koči ili vidiš a ne misliš da bi i ti trebao - ti druže nisi za vožnju po gradu. 

 

Sve ove naše teoretičare opasnosti propuštanja pešaka na pešačkom bi poslao u Švedsku na par dana da vide kako može da izgleda kulturna gradska vožnja. 

 

 

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Normalno da do sudara nije došlo zato što je prvi vozač stao da propusti pešaka, nego zbog neprilagođene brzine i nepoštovanja razmaka između vozila.

 

+1

 

Izraziti (i jedini) krivac udesa je audi.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Sve ove naše teoretičare opasnosti propuštanja pešaka na pešačkom bi poslao u Švedsku na par dana da vide kako može da izgleda kulturna gradska vožnja. 

 

 

kao vozač koji prilazi pešačkom moraš uzeti u obzir i pešaka, ali i ludaka koji se zaleteo iza tebe, a sve zarad opšte bezbednosti

 

 

onaj sa fiat pandom nije mogao da ukoči, jerbo fiat panda, +30 godina itede…

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...