Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

Jeste, godinama se tako majmuniše po gradu za instagram i tiktok.

Za ovo civilima sleduje 30-60 dana zatvora ili 240-360h društvenokorisnog rada, zabrana vožnje bar 9 meseci, 15 poena...

Link to comment
5 minutes ago, msv said:

Jeste, godinama se tako majmuniše po gradu za instagram i tiktok.

Za ovo civilima sleduje 30-60 dana zatvora ili 240-360h društvenokorisnog rada, zabrana vožnje bar 9 meseci, 15 poena...

 

Samo sipas so na ranu..zasto pobogu :sad:

 

Link to comment

Dodao bih temi i samoubice na drumovima. Gledam ove nesrecne bicikliste iz wolta i glova ... i koliko je malo para da se ovi bicikli osvetle i obezbede, ali ih zabole bas. 
Kako zakon tretira ovakve situacije, da li ikako poslodavci mogu biti odgovorni kad nastane sranje ? Sta bi od opreme morao da ima bajs nocu ?


3AD990CB-5D16-4532-9825-92A8CC7CAE7D.jpg

 

Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a pritom ima bici stazu 5 m udaljenu

:isuse:

Tu ih razumem, staza uglavnom nije ociscena ... ali dripci iz wolta i glova da ih ne mogu obezbediti :(

Link to comment

Već sam pisao ovde. Vozim levom trakom u Sarajevskoj, mrak je i blago kišno, ne sećam se više, ali odjednom mi se pojavljuje čovek dostavljač na biciklu, kreće se ka meni, neosvetljen. Imao sam dovoljno prostora da reagujem bez problema ali mi nije bilo svejedno posle. 

 

Inače, oni nemaju poslodavca nego naručioca usluge, je li tako? 

Edited by pacey defender
Link to comment

Ako poslodavci i nece da ih obezbede, pa ne kostaju lampa, neke antirefleks trake ili radnicki prsluk/onaj iz auta kao dva bubrega! Nadam se da nose kacige generalno.

 

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Dodao bih temi i samoubice na drumovima. Gledam ove nesrecne bicikliste iz wolta i glova ... i koliko je malo para da se ovi bicikli osvetle i obezbede, ali ih zabole bas. 
Kako zakon tretira ovakve situacije, da li ikako poslodavci mogu biti odgovorni kad nastane sranje ? Sta bi od opreme morao da ima bajs nocu ?


3AD990CB-5D16-4532-9825-92A8CC7CAE7D.jpg

 

Treba da ima belo svetlo napred i crveno pozadi. To je investicija od par stotina dinara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...