Jump to content
IGNORED

Windows 8 PuBe


Roger Sanchez

  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E fenomenalno, izbacili su ono debilno pitanje 'Do you realy want...' prilikom slanja fajlova u kantu za đubre
O čemu pričaš, uveli su to pitanje kao obavezno u nekoj beti osmice ili te to muči još od Windows 95? :D Edited by gotivac
Link to comment
  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    34

  • Anonymous

    34

  • Roger Sanchez

    19

  • JozoMujica

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam to nabavio čisto da imam ekstra ključ i da se zezam ponekad sa tim Microsoft accountom, kad već imam Paypal i daju za 15$, ajde. Ključ ne bu škodio za neki novi komp down the road.Šizofren je ko i svi preview-i, najveće živciranje je zajebavanje oko pokretanja ''appsova'' na desktopu. U 7ici je čas posla - ovdje - pain in the ass. Vdjet ću koliko ću ga držat na disku, ali eto može se reć da se lijepo instalirao sa USBa. I brzo.Inače, priča se okolo da ako ga kupite™ pa tražite promo za onaj ''besplatan'' Media Center Pack sa tim ključem dobivate Windows 8 bez ™. Samo kažem....Ovu rupu kroz koju sam ja prošao su izgleda zaprli baš jučer. Srećković. :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Update na W8 radi očajno (bar kod mene). Već tri apdejta (prosečne veličine 160 GB po komadu) sam stavio u hiidden updates, ne mogu se instalirati. Resetuje se kompjuter, pojavi se poruka 'Failure configuring Windows updates. Reverting changes' i to traje čitavu večnost.A pre pola sata mi je Update resetovao kompjuter u pola igre bez ikakvog upozorenja.Zašto još uvek držim ovu osmicu mi nije baš najjasnije.

Link to comment

Eh, mlad sistem. SP1 će tu pomoći... Ja stavio na vmware ali nije lepo radilo a trenutno nemam ni jedan hdd za zezanje. Ono što me interesuje, ako neko od naših koji sada koriste ima iskustva, kako se ponaša u office radu, word, excel, štampa, mejl i tako u krug?

Link to comment

Problem je u tome što je W7 radio odlično odmah kad je izbačen, SP skoro da nije bio ni potreban. Ali to je bilo posle fijaska sa Vistom pa su malo više potrudili.Nažalost nemam instaliran ofis, ali skoro da sam ubeđen da se dobro ponaša, svi programi i drajveri koje sam do sad probao rade savršeno.

Link to comment

Meni je sve (Office, Photoshop, itd) radilo OK, cak odlicno, jos u consumer preview. Valjda nije sad gore. :DInace, Windows 7 je umeo da zajebe apdejte, takodjer. Nedavno su imali poznati problem gde apdejt nece da se "primi". (Ispostavilo se da mora da se manuelno ukljucuju delovi apdejta odredjenim redosledom, a automatika - ne sljaka. Uopste me ne bi cudilo da su opet napravili slican zajeb).

Link to comment
  • 2 months later...

Uhvatio me Microsoft na psychological pricing. :isuse: Isterase mi iz dzepa 40 dolara (to je valjda bilo do kraja januara). Instalirao Win8, terao par dana, i vratio Win7. Jednostavno nema nijednog razloga da se ima Win8.BTW. Da napisem i svoj zajeb, mozda nekom bude od koristi. Naime, ako imate racunar koji moze da tera 64 bitni OS, nemojte da instalirate Windows 8 (mislim na online instalaciju) ako na racunaru slucajno imate 32 bitni OS. Naime, u tom slucaju se, bez ikakvog upozorenja, instalira 32bitni Windows 8. :frust:Posto sam ja na racunaru imao Linux (sa koga se, jelda, ne moze na Windows 8 online instalaciju), morao sam na brzinu da bacim na njega neki XP koji sam imao pri ruci. Posto je taj - naravno - bio 32 bitni, tako sam zavrsio u prvoj instalaciji sa 32-bitnim Windowsom 8. Onda sam morao da ponovim proces iz pocetka, samo ovaj put da idem od 64-bitnog starog Windowsa (7)... smaranje, i ko zna koliko giga bespotrebnog dl-ovanja.

Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...