Jump to content
IGNORED

Windows 8 PuBe


Roger Sanchez

  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    34

  • Anonymous

    34

  • Roger Sanchez

    19

  • JozoMujica

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li ima problema sa liceniciranjem ako pozelim da ovu VM resim da ponekad prebacim na drugi racunar. Ima li neko iskustva?
Ne bi smelo da ima problema (barem ja nisam imao... u principu gost, tj. VM, "ne zna" na kom kompjuteru-domacinu se nalazi. Prenosenje VM na drugo mesto cuva cak i MAC adresu network adaptera)
... Instalacija prošla za manje od 20 minuta
Samo da pojasnim za moj prethodni post, ne pribojavam se instalacije samog Win 8 (radio sam nekoliko puta u prethodnim izdanjima istog, virtuelno i stvarno), nego instalacije gomile programa posle toga. Ovo sto kaze Rodjer je mogucnost, mada preferiram cisti install - veci je gusht.
Link to comment

Ja trošim onu verziju što se pojavila po trafikama pre nekoliko meseci i mogu reći da je do jaja. Jedva čekam da trafike ponude i finalnu verzuju sa ključićem.

Link to comment
prilično je ružno...kakav je sa procesima, potrošnjom memorije u idle modu, itd.
Nije to trebala bit ilustracija ružnoće, nego ograničenja. Npr, iz desktopa ne možeš ništa pokupiti i poslati meilom s onaj ugrađeni Metro meil. Glupo.S potrošnjom memorije i procesima je za zericu bolji od 7. Kad ga OEMovi nabudže svojim krepwerom, nakon kupovine a prije čišćenja bit će isti.
Link to comment

Evo dobio sam Pro ključ za 15$, na temelju kupnje Asusa prije (sic!) dvije godine, malo sam se slagao te ga pomladio ali izgleda da monkeyboya boli ona stvar.. Čovjek oće people za svoje developers.

Link to comment

Stavio ga pre nekoliko dana, a stavio i Start8, tako da imam i Start meni. To je, u stvari, NT 6.2, znači najobičnija kozmetika, pri tom ružnija od W7. Ubacili Metro, izbacili transparenciju, Amigin OS mi je bila lepši od ovog.Korist za sada ne vidim, jedino što može da se udari pauza prilikom kopiranja fajlova i to bi za sada bilo to. Ostaviću je iz principa, ali niko neće pogrešiti ukoliko je preskoči.Nadam se da će im ovaj eksperiment uspeti taman koliko je bio uspeo Windows Millennium.

Link to comment

Woooow, pauza prilikom kopiranja :ziga: , ono što je total commander imao pre cca 10 godina, to ko kada xx godina nakon netskejpa i x godina nakon opere otkriju tabove u browseru. Stvarno su legende. Kada smo već kod novih tehnologija,Rođere, jesi li ikada koristio robocopy, služi li to ičemu?Uzgred, našao neku narodnu AIO kopiju sa aktivatorom, nije valjda da je ovaj novi (3.0 ili kako već) sistem već provaljen?Uzgred2, office2013, mi izgleda jako primamljivo, ali to zato što sam ja ozbiljno počeo office sa 2007 a ne 97,2000 ili 2003, pa mi je sve ovo novo logično.I Anonimuse, pazi sa tim metro, mogu da te tuže švabe ;)

Link to comment

E fenomenalno, izbacili su ono debilno pitanje 'Do you realy want...' prilikom slanja fajlova u kantu za đubre (što je dobro), ali su, takođe, izbacili pitanje 'This file is too big for Recycle Bin...', tako da mi je OS ladno obrisao fajl od 50 GB bez ikakvog dodatnog pitanja, sad ga samo neki undelete program može spasiti. Srećom mi nije bio bitan.Oprez.Edit: izgleda da sam se bio zajebao, ponovio sam čitavu stvar sa velikim fajlovima i ponašao se normalno (pitao me 'This file is too big...). Moja greška.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...