Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Predivnog li topika :wub:1. mrzim Divizijone - dodje mi da se ubijem svaki put kad cujem bilo sta (bukvalno)2. mrzim Blokaut - iz istog razloga3. mrzim Azru - dodje mi da ubijem sve redom svaki put kad cujem bilo sta4. mrzim Dorse5. obozavam ABBU6. i Sugababes7. i Robija :wub:Seticu se jos...

Link to comment
Predivnog li topika :wub:1. mrzim Divizijone - dodje mi da se ubijem svaki put kad cujem bilo sta (bukvalno)2. mrzim Blokaut - iz istog razloga3. mrzim Azru - dodje mi da ubijem sve redom svaki put kad cujem bilo sta4. mrzim Dorse5. obozavam ABBU6. i Sugababes7. i Robija :wub:Seticu se jos...
nema bolje potvrde da ih volis
Link to comment
Jel ovde blam reći da slušaš Sepulturu? :unsure:
to je svugde blam, osim u zajecaru u kampu.
Zasto bi bio blam, Chaos A.D. je i dalje najbolji album u svojoj klasi :unsure: Pre je sramota reci da slusas Linkin Park, Korn i slicne boy/metal bendove (mada eto, ja i to mogu da svarim :rolleyes:)Podsecas me na jednog mog ljakse/snob "druga" koji se (satro) zabezeknuo kad sam mu pomenuo da i dalje gotivim hard metal. :lol: Priblizan transkript razgovora od letos po secanju (nismo se videli skoro 10 godina):On: ... pa to je bilo in dok smo bili u srednjoj skoli Ja: Ja sam to slusao zato sto mi se svidja, a ne da bih bio in ... O: ma ok, samo ne mogu da verujem da to neko jos uvek slusa J: ... a sta ti slusas sad ?O: pa ono sto se vrti na MTV-ju i sl.J: Sta to ima na MTV-ju ??O: Pa Rihana, Kelis, Jamelia, Beyonce ...J: (tiho gadjenje ... tisina ... kontranapad)J: Svasta, nisam znao da neko jos uvek slusa MTVO: Sta to pricas, ceo BeogradJ: Cudno, ja bas cuo da ce da ga gase, popularnost im je naglo opala otkako su se pojavile internet radio stanice, niko u svetu vise ne slusa MTV(tisina ... menjamo temu na nesto manje skakljivo)
Link to comment
Ja sa potpuno drugih pozicija napadam!@MancunianDa samo zajebes tog RW pa da te vodim na medeni mesec... ili bar Srce??? Ako si ti ona sa ruskom kapom. Jesi?
ona je moja, odbij! angry.gif
Link to comment
ne znam da li se neko bavio sistematskim istrazivanjima rajcabilnosti zenskog promuklog glasa ali mene Kim razbija
Gde je tu politicka korektnost spram drugu i komunisti Vladi Kalemberu i grupi Sedam Sekretara SOKOJA.
Link to comment
pa jebemmu, zar je slusanja elvisa za ovaj topik?zbunjena sam ireverzibilno :D
Naravno da nije! Suspicious minds je jebeno bolna pesma!A sto Indi stvairi tice vec rekoh da ne slusam ali ljudi iz moje okoline ih tu svrstavaju a i koliko povatah po plakatima prilicno su redovni na tim vecerima.
Link to comment
:unsure: Aj dok još nema gužve na forumu..osim pomenutih Army of Lovers, Sugarbabes i Kylie simpatisem i Anastaciu (svesna da su pesme nadnaravno sr@nje... sviđa mi se glas, jbga).---Svesna jezivosti priznanja koje sledi, mećem ga u spojler

dešava se....jako retko... jednom u 2-3 godine... da odslušam par pesama Selin Dion... eto.

:ph34r: neću vas kriviti ako rešite da me banujete. zaslužujem. -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...