Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

u jebem ti sad sam se stetio da sam ja bio i na crvenoj jabuci.mislim sesti razred, struga (na ohridskom jezeru), letnja skola matematike (al taj deo nije priznanje -_-).tugo, tugo nesreco, nikoga nisam tako volio...tada smo voleli i ono nesto oj soso, sosana... ali je to bio neki drogirantski prepev, jebiga sada kad ne mogu da se setim.i jos jedan izvidjacki hit (sa marseva) iz istog perioda:ja bi(h) kreso hanku paldum, samo da mi da, samo da mi daaaaa ona kurva hanka paldum nece ni da zna, nece ni da znaaadavala je davala, koga je poznavalasamo meni nije dala, jer me nije znala... ne znam ni kako je izgledala hanka paldum, ali ime je bilo dovoljno.

Link to comment
Ja sam 1 bio na koncertu Viktorije :D I nije bilo lose, imala je neke hevi metal gitariste
offtopic:jebote Viktorija :lol: pre jedno 10ak god pravila drugarica zurku u stanu. pilo se, dralo, slusala glasna muzika. U 3-4 am zvoni neko na vratima. niko ne reaguje. ja reko ajd ja da vidim ko je. gledam kroz spijunku- ono Viktorija. Pomislih- fak, zar sam tolko pijana. otvorim vrata cisto da proverim. ono stvarno ona. krece nesto da prica. ja nista ne slusam neg se okrecem da vidim dal ima neko da potvrdi da je vidi. nema nikog. zamolim je da ponovi. kaze ona izmedju ostalog: ej ljudi i ja sam bila mlada, znam kako to izgleda, sta je zezanje i to... ja kao dooobro :huh: ona nastavlja:ali molim vas nemojte da se poubijate tu. ja: aha, dobro necemo :blink: nikad nisam skapirala o cemu se tu radilo. a pevala sam neku njenu pesmu na skolskoj priredbi u osnovnoj. uuu kakav blam./offtopic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...