Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

- Ko su Arctic Monkeys? šta ono beše pevaju Franz Ferdinand? Znam da ima još dosta sličnih popularnih bandova, ali nemam pojma ko su.
E da eto i mene da se potpisem na ovo. Stvarno cela ta Indi scena mi je nikakva tako da ne razlikujme interpol od muse muse od artic monkeys artic monkeys od FF.
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Inace, potpisujem za Franza i ekipu, al njih svrstavam u one skotske bojz-bendove koje sam vec okrpio.Svi bojs-mtv-gitarski bendovi, od Interpola, Arctic Monkeysa (koji su nam duzni bigtajm zbog jos jedne stvari), Bloc Partyja, Strokavsa, etc.
Tacno, mada se omakne po neka stvar koja mi se stvarno svidja -_- A i dobro sam se proveo na koncertu FF-a.
Link to comment
E da eto i mene da se potpisem na ovo. Stvarno cela ta Indi scena mi je nikakva tako da ne razlikujme interpol od muse muse od artic monkeys artic monkeys od FF.
šta je tu uopšte Indie u svemu tome? Wiki
Link to comment

ajmo dalje priznanja, bez pljuvacine.mada se slazem sa nevoljenjem ff i inih.volim elvisa prislija do smrti.i to ga volim najvise iz las vegas faze.mislim, kul su i sun sessions i rnr, ali kad cujem suspicious minds sa onim zaboravljanjem reci i zamahivanjem kukova do lomova, raspilavim se skroz.

Link to comment

Evo, sada videh na Now Playing da slušaš Afghan Whigs, i to me podseti.....Nikada ni sa kime nisam podelio svoje oduševljenje albumom Gentleman, i nekako me je, ne znam zašto, uvek bio malo blam što mi se sviđa takva muzika. Sličan osećaj imam sada u vezi projekta Aaron, al evo preslušah album već mnogo puta.

Link to comment

I nije neko priznanje šta smo slušali kad smo bili mali deca, ali....All-or-nothing.jpg'89ta godina, sedmi razred: Kupio sam ovu ploću (vynil) kad sam se vraćao iz škole.vrtela se samo jednom :whistle:

Link to comment
pa jebemmu, zar je slusanja elvisa za ovaj topik?zbunjena sam ireverzibilno :D
nemoj se zbunjivati, nego ja kad krenem da priznajem, priznajem sve :D
kobni zelaya Posted Today, 19:18 Evo, sada videh na Now Playing da slušaš Afghan Whigs, i to me podseti.....Nikada ni sa kime nisam podelio svoje oduševljenje albumom Gentleman, i nekako me je, ne znam zašto, uvek bio malo blam što mi se sviđa takva muzika. Sličan osećaj imam sada u vezi projekta Aaron, al evo preslušah album već mnogo puta.
kakav crni blam zbog afghan whigs? meni si sad porastao u ocima devedeset posto. deset posto minusa sto si rekao da ti je malo blam :D
Link to comment

inace ih ne volim... al odlepim na dandy warhols - we used to be friends...glupa pesma u pm, negde u rangu sa gwen stefani...al za skakutanje i djusku, preslatko.jbg.

Edited by Killiana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...