Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

priznanja

Featured Replies

- Ko su Arctic Monkeys? šta ono beše pevaju Franz Ferdinand? Znam da ima još dosta sličnih popularnih bandova, ali nemam pojma ko su.
E da eto i mene da se potpisem na ovo. Stvarno cela ta Indi scena mi je nikakva tako da ne razlikujme interpol od muse muse od artic monkeys artic monkeys od FF.
  • Replies 511
  • Views 60.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kevin Carter
    Kevin Carter

    Prošlo je 10 godina, a ja ovu verziju prvi put vidim. Hvala!

  • Ubacili i snimke nastale 20 godina posle originalnog spota.  

When The Sun Goes Down je valjana stvar -_-

Inace, potpisujem za Franza i ekipu, al njih svrstavam u one skotske bojz-bendove koje sam vec okrpio.Svi bojs-mtv-gitarski bendovi, od Interpola, Arctic Monkeysa (koji su nam duzni bigtajm zbog jos jedne stvari), Bloc Partyja, Strokavsa, etc.
Tacno, mada se omakne po neka stvar koja mi se stvarno svidja -_- A i dobro sam se proveo na koncertu FF-a.
E da eto i mene da se potpisem na ovo. Stvarno cela ta Indi scena mi je nikakva tako da ne razlikujme interpol od muse muse od artic monkeys artic monkeys od FF.
šta je tu uopšte Indie u svemu tome? Wiki

ajmo dalje priznanja, bez pljuvacine.mada se slazem sa nevoljenjem ff i inih.volim elvisa prislija do smrti.i to ga volim najvise iz las vegas faze.mislim, kul su i sun sessions i rnr, ali kad cujem suspicious minds sa onim zaboravljanjem reci i zamahivanjem kukova do lomova, raspilavim se skroz.

Evo, sada videh na Now Playing da slušaš Afghan Whigs, i to me podseti.....Nikada ni sa kime nisam podelio svoje oduševljenje albumom Gentleman, i nekako me je, ne znam zašto, uvek bio malo blam što mi se sviđa takva muzika. Sličan osećaj imam sada u vezi projekta Aaron, al evo preslušah album već mnogo puta.

pa jebemmu, zar je slusanja elvisa za ovaj topik?zbunjena sam ireverzibilno :D

nije moje, ali blam je k'o da jeste.cale se lozio na modern talking, eno tri albuma na kasetama, stoje odmah pored plavog orkestra.

znate li vi da na nekom beograckom radiju jos redovno ide emisija o italo-discu? E, to je scena!!!

I nije neko priznanje šta smo slušali kad smo bili mali deca, ali....All-or-nothing.jpg'89ta godina, sedmi razred: Kupio sam ovu ploću (vynil) kad sam se vraćao iz škole.vrtela se samo jednom :whistle:

pa jebemmu, zar je slusanja elvisa za ovaj topik?zbunjena sam ireverzibilno :D
nemoj se zbunjivati, nego ja kad krenem da priznajem, priznajem sve :D
kobni zelaya Posted Today, 19:18 Evo, sada videh na Now Playing da slušaš Afghan Whigs, i to me podseti.....Nikada ni sa kime nisam podelio svoje oduševljenje albumom Gentleman, i nekako me je, ne znam zašto, uvek bio malo blam što mi se sviđa takva muzika. Sličan osećaj imam sada u vezi projekta Aaron, al evo preslušah album već mnogo puta.
kakav crni blam zbog afghan whigs? meni si sad porastao u ocima devedeset posto. deset posto minusa sto si rekao da ti je malo blam :D

inace ih ne volim... al odlepim na dandy warhols - we used to be friends...glupa pesma u pm, negde u rangu sa gwen stefani...al za skakutanje i djusku, preslatko.jbg.

Edited by Killiana

znate li vi da na nekom beograckom radiju jos redovno ide emisija o italo-discu? E, to je scena!!!
ima i na jednom novosackom radiju takvih momenata :rolleyes:

nema lazi, nema prevare: okaceno jos pre nego sto je ovaj topik izmisljen.

potpuno sam lud za ovim spotom i pesmom:

Edited by 3opge

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.