Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

na topiku sa priznanjima nem mjesta vrijednosnim sudovima -_-
naravno. samo nastavite sa priznanjima :wicked: (zatrebace kad-tad u nekoj raspravi "ti si onaj sto slusa..." :lol: )
ne mogu da se sjetim u kojoj knjizi lik kaze da je samba pa ti idealan soundtrack za dobijanje vinosti :D
Nick Hornby, 31 Songs
Link to comment
  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Nemam pojma ko su pola izvođača koji se pominju na pTf-u.Otkrio divan svet elektronike u poznim dvadesetim.Nikad shvatio EKV.Haustor vazda najvoleo od "domaćih".Više volim Kid A od OK computera, ako baš moram da biram.Prince me zainteresovao prvenstveno zbog one dve ribe iz Get off-a.I tako...

Link to comment

Kad smo vec kod domacih izanaka, da prilozim i moje priznanje... :blush: Sta sam oduvek mislila o "najboljem YU albumu svih vremena", a nisam smela da kazem: Odbrana i poslednji dani mi je bled, pozerski, isfoliran i trabunjantan album, kojem nikakav koncept ne uspeva da da alibi. Tekstovi smandrljani, nema strasti... tek neke samoizazvane erekcijice. Muzika - onako... takodje. Sve u svemu: rad cara-strebera u novom odelu... Sa cipelama avantgardnog kroja, ali od skaja. I u cara Trojana su kozje usi... i eto. :ph34r:Joj, sta ce se sada sa mnom desiti? embarrassed003.gifIpak se okrece: Uostalom, vec naredni album "Cokolada" postaje moj svedok-saradnik. :wink:

Link to comment

ne znam jel to ovdje ide, ali why not. ne podnosim obojeni program.edit: e, da. ne volim ni depeche mode. ni calexico. zapravo, calexico ne podnosim

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
prvo razumem i podrzavam, a drugo ne :(
ne znam, i inace ih nisam obozavao, do ovog albuma sa iron&wine (kakoseonozove?) i pjesme in the reigns (ako se ne varam okolo naslova), u kojoj ima pavarotti-like momenata :puke:ni iron&wine nisam slusao od tada, a njih volim. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Joj, sta ce se sada sa mnom desiti?
Ništa, ja to mislim već 20 godina, pa mi se (još) ništa nije desilo. :) Inače, priznajem da postoji domaća muzička scena....i postoji Džoni.
Link to comment

Rackovicj?evo priznajem: svideo mi se onaj performans sa razbijanjem gramofona i plocca (ali ne o glavu)aspirin tkdj : kiber-oniriccki kalambur za nezaborav, trebovalo bi da komponuje instead

Link to comment
Ništa, ja to mislim već 20 godina, pa mi se (još) ništa nije desilo. :) Inače, priznajem da postoji domaća muzička scena....i postoji Džoni.
E, pa vi'sh: drugo je kad Dzonijev fan "prizna" da ne gotivi Idole. :naughty: To se ne vazi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...