Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Oovaj...je l' voli neko Boni Em? :blush:
ima jedan mnogo jak dokumentarac o jednom alpinisti koji se sa polomljenom nogom sam izvukao sa andapuzeci danima preko vrleti, snegova i glecera pri cemu je izgubio 2/3 telesne tezine.tip kaze da je u trenucima poslednjeg delirijuma, u najgorem paklu, kad vise nije znao ni dal je ziv ni dal je mrtav...u glavi pocela da mu se bez prestanka i bez ikakvog smisla ili veze vrti pesma 'brown girl in the ring' :ph34r: dokumentarac se (adekvatno -_- ) zove:touching the void http://www.imdb.com/title/tt0379557/
Link to comment
Oovaj...je l' voli neko Boni Em? :blush:
Užas -- od kada živim u UK počela sam da se navikavam na "Mary's Boy Child/Oh My Lord" (obavezna božićna pesma ovde) :ph34r: @Kobac: "Brown girl in the rain", surely?
Link to comment

nikako da ukapiram malu hannah montanu, dok je sa njenim tatom druga prica, prvo nemam nista protiv mullet hairdo a i 'achy breaky heart' je odlicna za line dance...

Link to comment
voleo bih mozda i ove novije al nisam slusao; a video sam da je izdao za city records, to ako mi se svidi to ce biti jedno jako priznanje :wub:
sledeci korak je fantaziranje o divljem seksu (sa ljubljenjem) sa markom vidojkovicem, pa ti vidi.
ima jedan mnogo jak dokumentarac o jednom alpinisti koji se sa polomljenom nogom sam izvukao sa andapuzeci danima preko vrleti, snegova i glecera pri cemu je izgubio 2/3 telesne tezine.tip kaze da je u trenucima poslednjeg delirijuma, u najgorem paklu, kad vise nije znao ni dal je ziv ni dal je mrtav...u glavi pocela da mu se bez prestanka i bez ikakvog smisla ili veze vrti pesma 'brown girl in the ring' :ph34r: dokumentarac se (adekvatno -_- ) zove:touching the void
stvarno dobar dokumentarac, a i boney m su dobri, doduse, vise za svecanije prilke i kad nam je zivot u opasnosti.prilazem jos: Edited by Alexia
Link to comment
u glavi pocela da mu se bez prestanka i bez ikakvog smisla ili veze vrti pesma 'brown girl in the ring' :ph34r:
bez smisla? bez smisla? pesma deluje magijski. meni je taj stih personal statement na mesindzeru B)
Link to comment
bez smisla? bez smisla? pesma deluje magijski. meni je taj stih personal statement na mesindzeru B)
:thumbsup: kad smo vec kod priznanja, meni je: Heathcliff, it's me, your Cathy, I've come home. I?m so cold, let me in-a-your window B)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...