Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

priznanja

Featured Replies

organski ne podnosim rhcp i lepo mi se bljuje od njih a još više od onih što me pitaju "pa kako to, jebote?"
:heart: Mojoj "all time fave" listi pridodajem i Azru. I'll never get it. (Sad mi na pamet pade jedna cura koja mi je prije par godina blago orgazmičke face prepričavala kako je u jednom kafiću u Pragu vidila štulićev poster, te kako bi to za nas sve trebalo bit nevjerojatno značajno. :mellow: )A, da. Postoji i nešto zvano brit pop. :huh: O ostalima mi je prebolno i razmišljat.

Edited by Hannah

  • Replies 511
  • Views 60.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kevin Carter
    Kevin Carter

    Prošlo je 10 godina, a ja ovu verziju prvi put vidim. Hvala!

  • Ubacili i snimke nastale 20 godina posle originalnog spota.  

priznajem da:volim green day, bad religion i rhcp.i pri tom sam potpuno svestan da to uopste nije nesto cime bih trebalo da se ponosim...i takodje, uopste me ne zanima da razgovaram sa, niti da se druzim sa ljudima koji te bendove vole bez blama.ja ih volim SA blamom. sto je bitna razlika -_- takodje priznajem da:ne kapiram morisija, kejva i albume toma vejtsa na kojima (mnogo) svira klavir (priznajem da sam zevao do suza na vejtsovom koncertu dok ne izgurase klavir sa scene)i jos:priznajem da ovome sto rece da ne moze da slusa gang of four obijam dugmetaru o ledja. u masti :wicked:

  • Author

kobac, odmereno i kvalitetno -_-ja sam jednom napisao da je waits uzivo "dobar, ali...". ajoj, al najebah od indy-a i klape. (mada ja volim klavir, obozavam recimo the heart of saturday night, ali generalno svako priznanje o waitsu je 1 kvalitetno priznanje)ovi koji priznaju da ne vole rhcp bi posle par strana, kada se dace bog zaboravi, mogli da priznaju da su nekada mislili da je sramota sto ne vole rhcp.moje novo priznanje: uz sav trud i posle intenzivnog internet obrazovanja, meni i dalje ne deluje da gwen stefani ima bas tolko fenomenalne noge. jedino mozda one slike sa lettermana su bas impresivne; ovo ostalo... sta znam.au da... i volim prvih par (solo) albuma vladimira djurica djure - totalni urbani sevdah -_-o herojima da ne pricamo, to obozavam, al to me nije ni sramota, to je prosto genijalno.voleo bih mozda i ove novije al nisam slusao; a video sam da je izdao za city records, to ako mi se svidi to ce biti jedno jako priznanje :wub:

ovi koji priznaju da ne vole rhcp bi posle par strana, kada se dace bog zaboravi, mogli da priznaju da su nekada mislili da je sramota sto ne vole rhcp.
nikad! angry.gif
ovi koji priznaju da ne vole rhcp bi posle par strana, kada se dace bog zaboravi, mogli da priznaju da su nekada mislili da je sramota sto ne vole rhcp.
... ali ja sam ih nekad volela, ali to je bilo još pre rata sa eskimima. sad mi idu na živce a to baš i nije neko priznanje...
(priznajem da sam zevao do suza na vejtsovom koncertu dok ne izgurase klavir sa scene)
lako je tebi da priznaješ kad si bio na koncertu <_< ja kad idem ulicom a zasvira mi innocent when you dream sa onim klavirom što zvuči kao igračka, ja sve pocupkujem s leve na desnu, naročito kad peva o ludovanju na groblju :whistle: a inače, obožavam plavi orkestar :blush:
a inače, obožavam plavi orkestar :blush:
I ja, ako misliš na ovaj5.jpg
priznajem da:volim green day, bad religion i rhcp.
izbacite uljeza <_<
ne kapiram albume toma vejtsa na kojima (mnogo) svira klavir (priznajem da sam zevao do suza na vejtsovom koncertu dok ne izgurase klavir sa scene)
samo los covek moze da ne vole pomenutu Innocent When You Dream ili Take It With Me...
priznajem da ovome sto rece da ne moze da slusa gang of four obijam dugmetaru o ledja. u masti :wicked:
mudro zboris!
ovi koji priznaju da ne vole rhcp bi posle par strana, kada se dace bog zaboravi, mogli da priznaju da su nekada mislili da je sramota sto ne vole rhcp.
nije bas tako, ali priznajem da sam ih do majcinog mleka i ja voleo.to sto su sada masovno hejtovani moze da govori i o samom bendu, ne?

Edited by ToniAdams

ma nisu hejtovani brate toni nego precenjeni jamu im mebem

pa jesu sestro brate, verovatno, i bili precenjeni nekada.ali nisu nikako bili neslusljivi i dosadni kao u danasnje vreme...

I ja, ako misliš na ovaj5.jpg
aha... mislio sam :lol: narocito ako intoniraju fa fa fa...
lako je tebi da priznaješ kad si bio na koncertu <_< ja kad idem ulicom a zasvira mi innocent when you dream sa onim klavirom što zvuči kao igračka, ja sve pocupkujem s leve na desnu, naročito kad peva o ludovanju na groblju :whistle:
lako je tebi kad tom vejts zivi u tvojoj ulici <_< :lol: ok..aj sta ste se uskopistili... ta konkretna pesma je kul...ali ima masu klavirskih koje mene dave do besvesti.mada... takodje moram da priznam da sam na tom koncertu sedeo (i to u tapaciranoj fotelji) toliko daleko...da sam imao osecaj da ga gledam na tv-u (kad je ispred face stavio ogromnu lupu, kao da ga gledam na jednom od onih ekrana sa lupama iz filma 'brazil'. totalni bedak).mozda bi bilo bolje da je svirka bila malo intimnija... ali opet, krivim njega sto je pravio koncert u tolikoj sali u cikagu..a ovamo je citav ostatak turneje odrzao po nekakvim seoskim ambarima angry.gif
  • Author
mada... takodje moram da priznam da sam na tom koncertu sedeo (i to u tapaciranoj fotelji) toliko daleko...da sam imao osecaj da ga gledam na tv-u (kad je ispred face stavio ogromnu lupu, kao da ga gledam na jednom od onih ekrana sa lupama iz filma 'brazil'. totalni bedak).mozda bi bilo bolje da je svirka bila malo intimnija... ali opet, krivim njega sto je pravio koncert u tolikoj sali u cikagu..a ovamo je citav ostatak turneje odrzao po nekakvim seoskim ambarima angry.gif
evo krenulo pravdanje i izvinjavanje... <_<a pocelo je ko pravo musko priznanje...

pa dobro, tapacirana fotelja, objektivno je bedak...

evo krenulo pravdanje i izvinjavanje... <_< a pocelo je ko pravo musko priznanje...
pa teško je očekivat kvalitetniji materijal, dok se ne obuzda publika u ispovjedaonici <_<
evo krenulo pravdanje i izvinjavanje... <_<a pocelo je ko pravo musko priznanje...
e ako ima ribe koju je teze drzati zadovoljenom nego tebe, kurdi... :rolleyes: :) :wink:

Edited by kobac

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.