Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Sta je ovo, 100 mu muka?! :blink: Kakav je ovo hard core od razgolicivanja... Suzana i Seve da uce od pojedinih. Hajde sto "neki tamo" Ghostovi smatraju da

Bitlsi su ultimativna ljiga, al nije bas da do sada nisam otvarao dusu
gde priznanje jednog duha po ovom pitanju ne bi trebalo da se ozbiljno razmatra :wink: (ehehe)...Ali ovo:
prodavnica tajni je objektivno dobra ploca, a ni sve pre nje nisu lose -_-
Kurdi, nikada te vise necu gledati istim ocima. C, c, c... Mozes da kacis na "Now playing" sad sta god 'oces... :s_w:*******************************************************************************...E, lepo, posto sam bacila prvi kamen, a i drugi - sada mogu da dozvolim sebi jedan greh. Idem da puSHtim na screamer-u malo Radio Sawa (Iraq). Ya habibi, aaa, yalaa...To me tako opusta. :ph34r: Prosto mi zamirisu nargile, one aromatizovane mmmm...
Link to comment

Dugo je jedina pesma koju smo urlali svaki put kad se noću vozimo čamcem bila ona Dean Martinova, iz Lunje i Maze, That's amore, posebno ovaj deo:When the moon hits you eye like a big pizza pieThat's amoreWhen the world seems to shine like you've had too much wineThat's amoreBells will ring ting-a-ling-a-ling, ting-a-ling-a-lingAnd you'll sing "Vita bella"I danas volim tu pesmu.

Link to comment
...Ali ovo:Kurdi, nikada te vise necu gledati istim ocima. C, c, c... Mozes da kacis na "Now playing" sad sta god 'oces... :s_w:
poslusaj, pas da vidis -_-secam se slike ja...a ima i anegdota kada je posle nekog kolektivnog (valjda demokratskog) koncerta bajaga prisao (cini mi se) anini iz fake madona's underwear i rekao joj "bolji ste od sonic youth"
Link to comment

znam, izgubicu na svojoj urbanosti ali moram:sonic youth su mi uvek bili izdrkani jeftini foliranti koji nemaju ni jednu plocu vrednu slusanja a na sam pokusaj ponovnog slusanja stvaraju karcinogenu dosadu

Link to comment

ja se uvek saserem od nostalgije kad čujem glas Alena Islamovića kad promukne "Ružica si bila, mojaaaa, al nije za tebe..." :(pokušo više puta sa Pixiesima i Dinosaur Jr. ali nije išlo nikako jebga, a o Sonic Youth da ne pričam...

Link to comment
znam, izgubicu na svojoj urbanosti ali moram:sonic youth su mi uvek bili izdrkani jeftini foliranti koji nemaju ni jednu plocu vrednu slusanja a na sam pokusaj ponovnog slusanja stvaraju karcinogenu dosadu
Isti slučaj PS. Ajmo 3opge "Priznanja" i na filmu... žudim da razotkrijem kako sam 4 puta gledao Clueless :wub: Edited by Indy
Link to comment
Isti slučaj PS. Ajmo 3opge "Priznanja" i na filmu... žudim da razotkrijem kako sam 4 puta gledao Clueless :wub:
I ja! Ali ja iz pankerskih razloga, pojavljuju se Bosstonesi i ima jos punka... a i tiho sam drko na Alisiju tih dana.
Link to comment

Ja volem darkerke. :wub: I tu njihovu muziku krišom slušam, mada je uglavnom smešna.Ali, otkad sam pazario komp, nekoliko puta sam svratio na njihov forum. I nekako mi bilo čudno kad sam shvatio da i one kuckaju neke glupave poruke obučene u smešne pidžame, i sa patofnama na nogama. A, uživo su, kao, opake. :) šta znam, od tada su mi još više simpa.

Link to comment
da krenemo od trasha i neshvatanja genijalnosti (a da, ja ne razumem ni trout mask replicu, mada uredno posedujem)
nasmeja me :wink: beefheart > manje "professional freak" od zappe > vishe artisticcnije nego :autisticcnije: od wild man fischerovih pseudo-shizofrenih (o)kultizama & zappinog humora-went wrong > ma brej imal shta bolje od delta bluesa i ra(zazna)mbling psihopate koji isprevrcje ccitavu histeriju cock-rocka na x sa flair-om prosvecjenog vukodlaka > bougus? :blink:
"bolji ste od sonic youth"
chek da pribelezzim to :wicked:
a i tiho sam drko na Alisiju tih dana...
onelineri/eyelineri su joj bili strava (npr "that's ren and stimpy.they're way too existential" )trol off: nikako da krenem sa guilty pleasures, hrtz Edited by palfoot
Link to comment
beefheart > manje "professional freak" od zappe > vishe artisticcnije nego :autisticcnije: od wild man fischerovih pseudo-shizofrenih (o)kultizama & zappinog humora-went wrong > ma brej imal shta bolje od delta bluesa i ra(zazna)mbling psihopate koji isprevrcje ccitavu histeriju cock-rocka na x sa flair-om prosvecjenog vukodlaka >bougus? blink.gif
nemam pojma sta si rekao, ali srecan rodjendan, da si ti nama ziv, zdrav i lud :D(da se malo izvadim pred spavanje, pre nego sto sutra nastavimo, eskimo razumem i volim -_-) Edited by kurdi
Link to comment
Ja volem darkerke. :wub: I tu njihovu muziku krišom slušam, mada je uglavnom smešna.Ali, otkad sam pazario komp, nekoliko puta sam svratio na njihov forum. I nekako mi bilo čudno kad sam shvatio da i one kuckaju neke glupave poruke obučene u smešne pidžame, i sa patofnama na nogama. A, uživo su, kao, opake. :) šta znam, od tada su mi još više simpa.
sjajno :D
Link to comment

hm, ne mogu reci da ne podnosim, ali ne kapiram bash najbolje bonnie prince billy-ja. a i ruzan je, izgleda kao teksaski motorno-testerni masakrator.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...