Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Ko suša Madonu?Slušam upravo PPP radio i utrča mi Madona. Ajde priznanje!
Pravo pitanje. Ja bih jos i dodao (posto sam naleteo na istom radiju) - Ko slusa Enigmu, bre? A?
Link to comment

Volim:

  • Arsena Dedica
  • Indexe
  • oba benda Pete Doherty-ja
  • za Arcade Fire mislim da su najveci bend nastao u 21. veku, a provalio sam da uopste nije cool da se tako misli.
  • ABBA-u simpatisem, Gimme Gimme mi je bila na repeatu jedno vreme

Tranziciono priznanje: Prvi put sam konacno malcice zavoleo Sonic Youth kad sam ih cuo na nekom festivalu. Prosle godine. Imao sam 28 godina :) Odlican nastup.Ne volim:

  • Jonathana Richmana nije da ne volim, daleko od toga, ali je to PRVI najgori koncert na kom sam ikada bio. Sreca pa je ulaznica kostala 2 i po evra.
  • Radiohead za mene pocinje i zavrsava OK Computerom. Nista Bends, nista Kid A, smor. In Rainbows OK.
  • Jebes Bjork.

Edited by Kampokei
Link to comment
+1 za Bjork. Mada sam mislio da je toliko ocigledno i opste prostranjeno da to ne vredi ni spominjati. Kao kad bi napisao da ne volim JK
naravno da je tako.ako si glup ili gluv.
Link to comment
Treba hitno potforum sex. :rolleyes: Bjork je inače verovatno najbolje što savremeni pop ima da ponudi.
Tacno ali ne pop!Bjork je nesto najbolje sto Nesto sto lici na muziku ali je dosadno i ne zna se tacno sta je i uzasno nervira i sluzi da ogadi muziku svakom ko to cuje a pri tome i je i gadno dizajnirano ima da ponudi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...