Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Koncert Jonathana Richmana zauzima drugo mesto na listi najgorih koncerata kojima sam prisustvovao.Imam razumevanje za ljude koji vole Balaševića.Sjebem se kad čujem Don't Speak od No Doubt. Znam tri pesme koje je Hendrix izvodio. Dve mogu da prođu. Onu treću mogu da slušam u obradi The Cure.Jednom sam bio na trance žurci, i bilo mi je ok.
dostojanstveno i kvalitetno -_-(ima i super verzija little wing od gun club)
Link to comment
dostojanstveno i kvalitetno -_-(ima i super verzija little wing od gun club)
a najbolja je od stinga B) disco sedamdesetih? previse nesokantno :(i da, bila sam na promociji knjige meta vuka draskovica.i poznajem neke ljude koji poznaju neke ljude koji su probali marihuanu.edit: nicol, wub Edited by Alexia
Link to comment

ima par emo/punk-pop retarada chijih par pjesama volim. npr. hoobastank - reason (mada nju nisam nigdje cuo osim u maxiju :D ). zatim Fray - How to save a life. pa i green day - good riddance i avril lavigne - complicated. :lol: qq

Link to comment
Ne volim Nicka Caveta.
tjah, ovo mi je malo sumnjikavo, aj da si rekao ne razumem birthday party, pa da pricamo.ovako moze da ispadne kao ne volis ga sto je njanjav, ali birthday party naravno...
Link to comment
dostojanstveno i kvalitetno -_-
-_-
au da, kad smo (sam) kod koncerata, '87 (mislim) samantha fox u sava centru na playback.

Samantha FoxSava centar, 12. april...O Samantinom koncertu u Sava- centru (sic) nema se, dakako, mnogo toga reći: pre njenog izlaska na binu, publiku je maltretirao nepojmljivo loš ljubljanski sastav želva, odnosno, nešto kasnije, dosadni Tuti Fruti Band(sic). Posle duže pauze najzad se pojavila Samanta i ? uz puni plej-bek, ako se ne varamo ? izvela sedam pesama, računajući i ?Nothing's Gonna Stop Me Now?, ponovljenu na bis. Čak ni dobro osmišljenim i profesionalno izvedenim plesom, Samanta nije uspela da ovlada ogromnom scenom na kojoj nije bilo apsolutno nikakvog dekora i koja je pretila da sićušnu pevačicu, jednostavno, proguta. Kada je Engleskinja, definitivno, sišla sa pozornice, ljudi su reagovali različito: većina je glasnim zvižducima jasno stavila do znanja šta misli o ovom lopovluku, dok su drugi zblanuti, bez reči, napuštali dvoranu. U trenutku zaključenja ovog broja ?Rocka? ? još uvek nije sasvim jasno ko snosi odgovornost za prevaru kakvu ne pamte ni najiskusniji hroničari, no čini se da je Samanta Foks, ipak, najmanje kriva za ono što se desilo. Po svojoj prilici, njoj je stvarno rečeno da će pevati u diskotekama, a ne velikim i uglednim koncertnim prostorima, pa je i tako zaključen ugovor o njenom ?ličnom pojavljivanju? (personal appearance). S druge strane, izvesno je da jugoslovensku publiku koja je platila skupe ulaznice te nijanse ne interesuju previše ? što će se, verovatno, najbolje tek videti tek kada sledeći Samantin LP stigne u naše prodavnice ? međutim, trebaće dosta vremena dok se oslobodimo gorkog ukusa saznanja da smo se, zbog nekog trećeg, mi brukali pred Samantom Foks i da se ona propisno brukala pred nama.I. Ivačković

-_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...