Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

počela da gledam parks and rec i to onako, skoro pa preko volje, pošto sam odgledala sve što trenutno volim... prva sezona mi nije nešto išla, al nešto se nisam uzbuđivala i tako mi nije bilo stalo, al aj kad je već na disku...kad ono... dovoljno je reći da sam počela da gledam u subotu i noćas u 3 sam prestala, samo zato što sam iz nekog razloga kupila do druge epizode treće sezone. sreća pa mi internet ne radi kod kuće, pošto ne znam kako bih na posao išla. nemam šta da dodam, sve je sasvim lepo rečeno u uvodnim postovima, samo delim oduševljenje. trenutno mi je, posle modern family, drugi po redu omiljeni sitcom. ne mogu da se odlučim da glasam - ron je safe bet, april je carica, leslie je luda, na momente me podeća na fila damfija... nemam pojma! jury is still out.

Link to comment
počela da gledam parks and rec i to onako, skoro pa preko volje, pošto sam odgledala sve što trenutno volim... prva sezona mi nije nešto išla, al nešto se nisam uzbuđivala i tako mi nije bilo stalo, al aj kad je već na disku...kad ono... dovoljno je reći da sam počela da gledam u subotu i noćas u 3 sam prestala, samo zato što sam iz nekog razloga kupila do druge epizode treće sezone. sreća pa mi internet ne radi kod kuće, pošto ne znam kako bih na posao išla. nemam šta da dodam, sve je sasvim lepo rečeno u uvodnim postovima, samo delim oduševljenje. trenutno mi je, posle modern family, drugi po redu omiljeni sitcom. ne mogu da se odlučim da glasam - ron je safe bet, april je carica, leslie je luda, na momente me podeća na fila damfija... nemam pojma! jury is still out.
E, pa dobrodošla u Poni, najbolji grad u Indijani, verovatno u Americi, a možda i u svetu. Kod mene je tas na vagi između Parks and Rec i Modern Family to što je P'n'R ipak malo poremećen i bizaran, dočim je Modern Family potpuno strejt. Nije da imam išta protiv strejt pristupa, ali mi je ovaj malo bliži srcu.Nego, teške volje priznajem, ali je možda, samo možda ipak najbolji sitkom na TV-u Louie. Dakle, ne Lucky Louie (koji je super), nego Louie. Ako nisi, probaj to, sigurno se nećeš pokajati. Isto preporuka iz klana luba. rave-1112.gif
fila damfija
Say "dun". Say "fee".Now say Dunphy. Edited by Lrd
Link to comment

heh, pa gledam ja i luija, obožavam! zapravo, živo se čudim kako ikada uspem nešto i da uradim...inače, malo trolujem, al ništa zato - pošto mislim da nemamo topik za modern family (ili imamo, al mene nema na topiku). nedavno odgledah epizodu modern family, u kojoj su baš na filov omiljeni dan u životu - 29/02 (it's leap day, not sleep day!), sve žene u kući u pmsu, i fil i luk pokušavaju da pobegnu od njih, te kuju plan u kupatilu. na kraju se grle i luk izgovara:

see you on the other side, brother.
Link to comment
  • 3 weeks later...
Ja samo da se zahvalim Lrd-u, a i greota da topic cami na drugoj strani :)
Ja sam samo otvorio topik, ali sam i ja za ovu seriju saznao na svetim Omiljenim serijama. :)Još četiri dana do nastavka, omg, omg.
Link to comment

Ahhhh, koliko je nedostajao Parks. Gest star za ovu epizodu - Deni Trip iz Studio 60. :) Kako na PPP Serijama sve ima svoje. Taman nam je luba otkrila Studio 60, postava prihvaćena i odmah avanzovali u P'n'R.

Link to comment
Ahhhh, koliko je nedostajao Parks. Gest star za ovu epizodu - Deni Trip iz Studio 60. :) Kako na PPP Serijama sve ima svoje. Taman nam je luba otkrila Studio 60, postava prihvaćena i odmah avanzovali u P'n'R.
:thumbup:
Link to comment
kakva dominacija, nema ko nije dominirao u epizodi :Hail: :Hail: :Hail: odgledao prvo community, pa onda p&r. kakva razlika u kvalitetu :blink:
same here. nije skoro bilo parksa, pa tek kad sve aktuelne serije pogledam u redu shvatim koliko je ovo bolje od ostaloga. i koliko je office pukao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...