Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

Skidam, gledaću u pauzi između basketa 1 i 2... Ah, time well spent! ^_^edit: ... ma koga ložim, gledaću odmah.edit2: ... meh, Duke Silver deo je bio jedini kvalitetan, Tom je uspeo da sve osim uvodne fore bude smor. :mellow:

Edited by Oxymoron
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se cuvam za nocas. modern family + up all night i onda slag™ parks and rec
U i Modern Family je dodatno oprao ovu epizodu. Trebalo bi i za to napraviti topik.- I have a new game, whenever I'm depressed I take a drink.- That game has name, it's called alchoholism. :lol:
Link to comment

Postala je potpuno besmislena ova serija.Nema smisla više kako je bolja literally iz epizode u epizodu! Nema više ni da se drži kvalitet na nivou, nego samo raste. Sad kad razmislim, ne mogu da se setim nijednog sitkoma u kome se priča i likovi stalno razvijaju. Parks and Rec teško da je ijednu epizodu ostao na istom, već se priče kod likova stalno razvijaju i rotiraju.Dakle, ideja da Krist postaje depresivan i usamljen mi je potpuno genijalna, kakav je to obrt. :lol: Ali, Tom i Ann su mi :yucky: Inače, morao sam da pauziram da se ismejem kad je Endi izdavao komande psu na nemačkom. :rolf:

Link to comment

poceo da gledam ovo pre nedelju dana, sada sam na sredini druge sezone.ovo je meni humor u rangu britanskog The Office, od cega nema veceg komplimenta. sto je najbolje, mislim da cu moci da je gledam u krug. od pocetka nema slabog momenta, a humor je sve bolji i bolji. jebeno remek-delo, a kada ovo kaze covek koji opsesivno gleda sitkome i postao je vrlo razmazen, to ima jos vecu tezinu.jos jednom hvala PPP-u, nisam ni znao za seriju dok nisam ovde procitao preporuke.

Link to comment

počela tek sad 4. sezonu. moram da izdrazim oduševljenje ali bez kvarenja, dakle: porezi i ronov gentlemen's agreement + bought some supplies 2007 + bežanje od tammy1laugh.giflaugh.gifkupujem merčandajz prvom prilikom.still, više volim modern family: u parks&rec ima previše likova koje bih najradije utukla lopatom. al džaba - ron vadi fleke za sve živo and then some.. kralj.gif

Link to comment
poceo da gledam ovo pre nedelju dana, sada sam na sredini druge sezone.jebeno remek-delo
počela tek sad 4. sezonu. moram da izdrazim oduševljenje
Drago mi je da još postoje i sporiji gledači od mene, ja sam stigao do desete epizode četvrte sezone... u devetoj je genijalan intro (Ron Swanson vs. the Internet) a u desetoj još bolji outro (Jean-Ralphio na novom radnom mestu) :Hail:
Link to comment

Šta mislite, hoće li na kraju Leslie dobiti mesto to mesto u town council, ili će sve to sa kampanjom i izborima biti jedna od onih side stories gde se nešto dešava samo da bi se na kraju praktično vratilo na staro? (... kao npr. Tomova i JR-ova firma i bankruptcy of Pawnee.)

Link to comment

Ih, ja se još pitam šta je bilo sa onom (zatrpanom beše?) rupom pored kuće u kojoj su živeli Ann & Anndy... zar nije trebalo tu da se pravi park? Ili su i to završili a ja zaboravio?Lutaju malo sa tim throwaway podzapletima... bitno da svako malo uleti neka ludorija kao ono bucket list putovanje do Grand Canyona, samo da bi Andy mogao da pita "Where are the faces? You know, of the presidents and stuff?" :DSpeaking of, Andy se sve više kotira na listi meni omiljenih likova. Nije fer prema drugima jer on može da briljira u tandemu sa ženom, ali šta da se radi...

Link to comment
Ih, ja se još pitam šta je bilo sa onom (zatrpanom beše?) rupom pored kuće u kojoj su živeli Ann & Anndy... zar nije trebalo tu da se pravi park? Ili su i to završili a ja zaboravio?
Ja se sećam da su zatrpali rupu i izgradili park. Ili me sećanje debelo vara.
Andy se sve više kotira na listi meni omiljenih likova. Nije fer prema drugima jer on može da briljira u tandemu sa ženom, ali šta da se radi...
Endi je uvek bio među favoritima, samo ga verovatno nisi primetio od Rona i Ejpril. :)
Link to comment
Ja se sećam da su zatrpali rupu i izgradili park. Ili me sećanje debelo vara.Endi je uvek bio među favoritima, samo ga verovatno nisi primetio od Rona i Ejpril. :)
samo su je zatrpali i to je to
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...