Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam gledao redom, od prve, i super mi je. Nisam video neki skok kvaliteta od druge na dalje. Sad sam pri početku četvrte, čekam da vidim šta će biti sa Tomovom genijalnom seven-twenty entertainment inicijativom :jerry:Neodlučni :wub: za promenu frizure Ejpril O'Nil, malo je out of character. I super su scene kad u sobu uđe Tammy 1 a ova se odmah isprsi :lol:BTW, da ste mi rekli da ovde straight guya glumi glavni lik iz meni omiljenog Party Down, sigurno bih ranije počeo da gledam.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne poricem da sam elitista u pogledu serija. ^_^ Plus, otkako su na ovom forumu neki prijavili da im se ne svidja Arrested Development (ej bre! najbolja komedija ikad koja valja svima samo ne sacici ludih Srba! angry.gif) poceo sam da pazim sta preporucujem. Leslie je u prvoj sezoni bila zenski Michael Scott a cela serija losa kopija Ofisa. Sezona traje samo sest epizoda i nije da je neka drama u pitanju pa cete propustiti krucijalni momenat character growtha ili nekog guest stara koji ce nekoliko sezona kasnije krenuti da kolje po kucama...

Link to comment
Ma daj, ne fali ništa prvoj sezoni, mislim ne vidim da iko može da se smori dok je gleda. Zabavna je skroz.
Slažem se, prva nema šta da se zameri, ali ne može realno da ispuni hajp ostalih sezona, naročito od treće sezone, kada krene potpuno ludilo.
Link to comment

Kako je prazan petak bez Parks and Reca. :( Šta je Party Down?Što se tiče kvaliteta sezona, meni Lesli u prvoj deluje malo retardirano. Mislim, ne vidi se da je inteligentna, deluje malo retko, tek od druge je jasno da je inteligentna, ali da joj je karakter...poseban. :) Zato sam morao da budem oprezan sa preporukama, da se ne zajebem.Meni je četvrta sezona najbolja, samo idu uzlaznom putanjom. Mada, i treća je carska, kad Lesli piše posvetu na knjizi na sedam strana. :lol: I lesbian Afro-Norwegian duo. A još nedelju dana čekanja. (Uopšte mi nije jasno kako sam preskočio seriju poslednjih postova. :blink: )

Link to comment
Party Down je odlična i kratka serija (samo dve sezone), preporučujem. Wannabe glumci rade u Holivudu kao poslužitelji. U glavnoj ulozi je Ben Wyatt (Adam Scott), otkazana je kad je on prebegao u Parks & Rec.Što se P&R tiče, meni je samo Ron Swanson u prvoj sezoni malo off, oni scrabble i hernia detalji nemaju mnogo veze sa kasnijim Ronom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...