Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

Umro sam, ali umro od smeha kad Andy objasnjava Ronu ono da "real men have to face problems head on" :lol:
Ja sam odgledao to jutros pre posla, i evo sada kad završavam radno vreme i dalje hoću da se smejem na glas kad se setim. :lol:
I mislim ceo taj subplot sa April kako pokusava da Chrisu smesti profanku, a ona na kraju zavrsi sa Ronom je bio carski mada je bilo 100% ocigledno i predvidljivo kako ce da se zavrsi.
E, vidiš, meni nije, što ne znači ništa, pošto im ja sve verujem i puštam da me voze. :)
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, vidiš, meni nije, što ne znači ništa, pošto im ja sve verujem i puštam da me voze. :)
Ja mislim da su u ovom slucaju prevezli sve nas, sto je u stvari i poenta cele stvari ;) . Mada ako se setis Tammy I i Tammy II, moglo je da se pretpostavi...
Link to comment
A i sad sam na drugo gledanje primetio da je epizodu napisao Nick Offerman. :Hail: :Hail:
:lol: Pa ja to nisam ni znao, sad su se sve kockice slozile. Inace za nedelju dana bice u filmu (remake) 21 Jump Street sa Jonah Hill. Edited by WTF
Link to comment
:lol: Pa ja to nisam ni znao, sad su se sve kockice slozile. Inace za nedelju dana bice u filmu (remake) 21 Jump Street sa Jonah Hill.
Ja iskreno ne znam da li bih to gledao. Nikad nisam video ovog glumca pre PnR, niti čuo išta o njemu. Nekako mi je privlačno da zauvek ostane Ron Swanson. Ne mogu ni da zamislim kakav je u ostalim ulogama...
Link to comment

kako je ovo zarazno :)Stopirao sam sve ostale serije koje pratim dok ne uhvatim korak sa P&R.Tek sam na polovini druge sezone pa necu jos da glasam, ali trenutni favoriti svakako Tom, Andy i naravno, Ron F* Swanson :wub: ...http://www.youtube.com/watch?v=uBBh7KKD-Hc..."I like Tom. He doesn't do a lot of work around here. He shows zero initiative, he's not a team player, he's never wanting to go that extra mile. Tom is exactly what I'm looking for in a government employee.":lol:http://www.youtube.com/watch?v=xpAIEbo36eo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...