Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

same here. nije skoro bilo parksa, pa tek kad sve aktuelne serije pogledam u redu shvatim koliko je ovo bolje od ostaloga. i koliko je office pukao.
Bolje i draže. Kad je Endi izvukao brod iz boce, oko mi zasuzilo, što od smeha, što od dragosti i idiotizma. :wub:
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kad mazi onu plisanu igrackicu dok u sobi ima milion kucica i macica :)"There's a hot spinning cone of meat in that Greek restaurant next door. I don't know what it is, but I'd like to eat the whole thing." :wub:

Link to comment

načela četvrtu sezonu, mislim da će da pukne u toku dana. lesli je toliko jebeno luda da mi se plače. svi su savršeni, ali rob lowe me je iznenadio preko svake mere. uopšte nisam pretpostavljala da je sposoban da glumi onakvog carskog idiota :D

Link to comment
aaaah, a ja se čuvam, ostalo mi još nekoliko epizoda do kraja sezone, pa štekam. nisam pametna šta da radim.
Чувај, дуже ће ти трајати. Мада, то можда значи да ниси погледала ону са куглањем или излетом, или тако неку изразито доминантну епизоду која мора два пута из цуга да се гледа. Ја сам јутрос опет плакао од смеха, скоро па да мислим да нема ништа лепше од смејања на глас пре прве кафе. :lol:
Link to comment

poslednje što sam gledala je sa bobijem njuportom, kada se prvi put pojavljuje kao kandidat:i'm running unoposed :D dakle kuglanje mi je sledeće na redu. kakav izlet? onaj sa godesses i rangers? ili ovaj povodom kraja sveta? ili neki treći?

Link to comment

Treće, sweet sixteen žurka za Džerija Gerija Gurgiča.Ta mi je jedna od omiljenijih, ne znam zašto. A kulanje je čista ludnica.

Edited by Lrd
Link to comment

ja nisam mogla sinoć da se zaustavim, pa dođoh do sweet sixteen. tu sam klonula, valjda zato što je bilo kasno, ili što sam se umorila od smejanja. epizoda u kojoj se ponovo pojavljuje dejv, scena u kojoj on pandurskim žargonom priča svojoj vezi sa lesli je neprejebiva, mada vidim da se po internetu nešto bune da im je slaba epizoda i da zaglupljuju likove... ubih se tražeći klip u kom dejv govorileslie knope is a female person with whom i was involved, romantically involved...p.s. kako bre nema? pa ne piše da su na pauzi, a ni meni, ni glorija nisu ništa objavili na tviteru :blush: ... modern family ipak štekam, ne smem tek tako da je potrošim.

Link to comment
ja nisam mogla sinoć da se zaustavim, pa dođoh do sweet sixteen. tu sam klonula, valjda zato što je bilo kasno, ili što sam se umorila od smejanja. epizoda u kojoj se ponovo pojavljuje dejv, scena u kojoj on pandurskim žargonom priča svojoj vezi sa lesli je neprejebiva, mada vidim da se po internetu nešto bune da im je slaba epizoda i da zaglupljuju likove... ubih se tražeći klip u kom dejv govorileslie knope is a female person with whom i was involved, romantically involved...p.s. kako bre nema? pa ne piše da su na pauzi, a ni meni, ni glorija nisu ništa objavili na tviteru :blush: ... modern family ipak štekam, ne smem tek tako da je potrošim.
Ma, interneti nemaju pojma ništa ni o čemu. Meni je u Sweer Sixteen ubistvena scena kada Lesli reklamira plakat, a ovaj lik iz štamparije govori "rekli ste mi da odštampam..." pa čita celu adresu, a Ron umire od smeškanja, puno mu srce. :lol: I iz nekog razloga kada Endi hoće da pusti Čempiona sa povoca, a pored njega se samo stvori Kris "I wouldn't do that". :lol: A Modern Family pauzira ovu nedelju, nemam pojma zašto i ne znam zašto je Parks pomeren na utorak. Samo znam da me nerviraju. angry.gif
Link to comment

jadan džeri, jbt. lesli koja ga šalje da čačka po govnima, dok mu planira surprise party :D i kad ga vadi iz kade: no need to get dressed! :lol: nenormalni su preko svake mere! i ron koji priča sa tanjirom rebara :lol: (sad mi se pomešalo, jel to u toj epizodi?)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...