Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

(sad mi se pomešalo, jel to u toj epizodi?)
Ne sećam se ni ja napamet (mislim da jeste), ali sam od tada usvojio taj lepi običaj da pričam sa hranom, odnosno da joj kažem koju lepu reč pre nego je prožderem. :)
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

ihiiiii, ja to radim otkad.... nego, upravo sam u procesu preobraćivanja jedne pasionirane gledateljice svega u parks and rec. zasele smo oko flajke vina i kile pršute oko 8, krenule redom od prve sezone, sad smo zašle u drugu, ići ćemo na posao oko 7. maja. :D i am spreading the word.joj jebote, zaboravih ovo:hoes before bros. uteruses before duderuses. ovaries before brovaries. :lol:

Link to comment
zasele smo oko flajke vina i kile pršute oko 8, krenule redom od prve sezone, sad smo zašle u drugu, ići ćemo na posao oko 7. maja.
Zavidim ti, to je provod. :D
Link to comment

ooooodličan provod, pokočila sam se sinoć. al taj osećaj slatke strepnje kad indoktriniraš nekog novog i više posmatraš reakcije te osobe, nego što gledaš u ekran - to je meni neprocenjivo :D sinoć bilo ko na moru, majke mi - sedele na terasi i pičile do jedno 2 h, mislim da ćemo večeras da nastavimo. primamo mi i društvo nije to nikaki problem - the more the merrier :D

Link to comment
ooooodličan provod, pokočila sam se sinoć. al taj osećaj slatke strepnje kad indoktriniraš nekog novog i više posmatraš reakcije te osobe, nego što gledaš u ekran - to je meni neprocenjivo :D sinoć bilo ko na moru, majke mi - sedele na terasi i pičile do jedno 2 h, mislim da ćemo večeras da nastavimo. primamo mi i društvo nije to nikaki problem - the more the merrier :D
Mental note: staviti u tefter gledanje P'n'R uz meso, alkohol i žene. Check. :)
Link to comment
Meni je najbolji deo kad Andy prepricava/odglumljuje scene iz omiljenih mu filmova za fundraiser posetioce :lol:
isto ovde. plakao sam za roadhouse.stvarno je super samo cesto imam osecaj da ne znaju sta ce sa nekim likovima, kao sto su odstrelili brandanowitza. ovo sa tomom, ann i chrisom mi nako
Link to comment
Ima vec da se kupi nova epizoda. Odlicna.
Ид'у курац, таман сам хтео да одем да спавам. :lol: Али, знам да није случајно да Леслин тим има два дана да заврши кампању и да се то поклапа са два дана до изборне тишине у Србији.Ма :wub:
Link to comment

Ne, emitovana je u utorak, samo što eztv nije radio zbog prvog maja. <_< Ne znam kako sam mogao da ne vidim epizodu.Sledeće nedelje kraj sezone. :cry:

Link to comment

mater joj jebem kolko je nenormalna lesli :lol: pa već sam intro je za plakanje: ss knope, a home ben and i will share forever, president obama smiling at me; he made it... hey buddy!jerkgate! :lol: osećam da će ovo biti pbp mog gledanja.

Edited by MaryPoppins
zato sto sam lenji mentol kojeg mrzi da skroluje na gore...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...