Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:cry: Kakav emotivno-divni kraj sezone. Ko sad da čeka sledeću skraćenu? :(Ali je potpuna ludnica. :lol: City council, bitcheeeees!
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

:cry: Kakav emotivno-divni kraj sezone. Ko sad da čeka sledeću skraćenu? :(Ali je potpuna ludnica. :lol: City council, bitcheeeees!
uh, kakvo season finale vredno trenutno najbolje serije na tv-u! ne znam kada sam poslednji put pogledao epizodu neke serije i odmah kliknuo repeat...
Link to comment
uh, kakvo season finale vredno trenutno najbolje serije na tv-u! ne znam kada sam poslednji put pogledao epizodu neke serije i odmah kliknuo repeat...
Ja morao da čekam da se vratim s posla. :)
Link to comment

Lepo finale zaista, nije im trebao onaj kliseizirani subplot sa Washingtonom, ali nema veze. Najbolji detalj je kad Ben prizna da nije napisao gubitnicki govor. :wub:

Link to comment

Meni najbolji detalj kada pronađu novo zanimanje za Berta Macklina, FBI.edit: ... i Winterfell na spisku gradova u koje razmatraju selidbu. :nerd:

Edited by Oxymoron
Link to comment

Meni ne smeta podzaplet sa Vašingtonom, nije fora da se bude stalno originalan sa zapletom, nego kako ga izvode. :)A sve je strava i Bert pandur, i Kris koji ima seks nekoliko puta, pa još nekoliko, onda još par i par, pa još jednom, a sve to sinoć i Bobi kome se rasturi olovka i pogubljena i ranjiva Ejpril i Ron koji je popio 11 viskija...ma :lol:

Link to comment
Ovde ima detaljno sta ce da bude sa NBC serijama (ukljucujuci Parks & Rec, The Office, Community, 30 Rock) i ima slideshow sa info za svaki show koji se ove godine davao na americkoj TV.
Link to comment
knope-victory-cropped.jpg
Leslie's Letter to SupportersLeslie delivering victory speechFriends,Thank you all! It was a long, hard fought campaign, but I am so proud to have been elected to Pawnee's City Council.First, I'd like to salute all of the other candidates. Pawnee is better for the election it just experienced, and I'm proud to now represent all of you in government.Next, I wanted to thank all of you supporters for your tireless work. I couldn't have done this without you. In addition to my close friends, campaign supporters, and boyfriend/manager - all of whom I have thanked repeatedly and will continue to thank for as long as I draw breath - I'd like to single out three special people:Thanks For Your SupportJanice Spriggit, my 93-year-old neighbor, whose weekly baskets of cookies kept me going through many late nights.Constance Clarkenwell - all of seven years old - for my favorite campaign donation. Your 50 cents of allowance money was an inspiration, and it went to good use. (And it's tax deductible!)Beyonce Knowles - your music is perfect for thinking, getting psyched up, and make-out sessions. The Big Three. I love you and I really feel like we should be friends.Now I begin my time in City Council, and I will fulfill my promises to you all:I will work tirelessly to improve Pawnee.I will end the raccoon epidemic once and for all.I will pass, with immediacy, stronger anti-Eagleton legislation.I will change the way people think about politics.And I will take names and kick butt doing it.Proudly,City Councilwoman Leslie Knope
:Hail: :wub:edit: http://www.knope2012.com/media/news/letter-to-supporters/ Edited by Lrd
Link to comment
  • 1 month later...

u roku od dva dana (četvrtak i petak) odgledao drugu, treću i pola celu četvrtu sezonu!Fenomenalna serija, u mnogo me podseća na 30Rock.Sve sami idijoti i svi mi se sviđaju!

Edited by eye of the beholder
Link to comment
u roku od dva dana (četvrtak i petak) odgledao drugu, treću i pola četvrte sezone)!Fenomenalna serija, u mnogo me podseća na 30Rock.Sve sami idijoti i svi mi se sviđaju!
Teška droga. :Hail::lol:
Link to comment

I have literally .... "progutao" kompletnu seriju!Sad mi prosto žao što sam tako brzo gledao epizode, moraću uskoro da ponovim.Epizoda sa Venecualcima mi je jedina ostala baš onako "usađena" i rečenica R.Swansona "Crying: acceptable at funerals and the Grand Canyon."

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledah 2 epizode druge sezone. Prilicno mi je simpaticno, nije da sam se nesto valjao od smijeha do sad, ali mnogo bolje od onoga iz prve sezone. Ne podsjeca me na 30 Rock, iz prostog razloga sto je 30 Rock prepun iritantnih likova koji se previse trude da budu zabavni, a ovdje su svi simpaticni i nenametljivi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...