Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Dagestanac je Khabib,al aj sad ko to jos gleda od Mcgregor fanova..Sve u svemu svi ti Srednje Azijati su kao zveri jaki,rvanje im je kao kod nas fudbal.Plus Khabib ima dosta ocuvanu bradu,ne znam da li je ikada bio nesto chuknut.On ce biti zadnja opcija za Mcgregora..pre ce cirkus sa sta znam,Nick Diazom,Lowlerom..ma ko kod

Link to comment

Sad ce cirkus u dve kategorije da nastane.Khabib ce verovatno da napravi poparu i od Thony-a,ako mu ovaj ne nabije prs u oko ili tako neku svinjariju.Konor ce pod garancijom u 145 i da bije decinju jer kako kazu treci put i Bog pomaze.Nate bi to bila zadnja sansa da postane shampion.

Nema sanse, Toni bi ga pojeo :fantom:

Link to comment

Sad ce cirkus u dve kategorije da nastane.Khabib ce verovatno da napravi poparu i od Thony-a,ako mu ovaj ne nabije prs u oko ili tako neku svinjariju.Konor ce pod garancijom u 145 i da bije decinju jer kako kazu treci put i Bog pomaze.Nate bi to bila zadnja sansa da postane shampion.

Tony meni deluje kao mnogo tezi protivnik od Khabiba za Konora, Tony je dobar bokser, veci reach od konora, ima "jaku bradu" ... ne deluje da Konor ima neku veliku prednost kao sto ima u odnosu na Khabiba

A to sa "poparom" je vrlo naivno

Link to comment

kabib je za 3 godine imao 4 borbe dok se konor prethodnih 11 meseci borio protiv diaza (dva puta), alda (koji 10 godina nije izgubio borbu pre toga) i alvareza. ne vidim da mu biraju lake borbe ili da izbegava bilo koga. logicno je da se kabib bori protiv fergusona za sansu da dodje do konora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...