Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

odlican je ufc u poslednje vreme

+1

 

Dominiraju lakse kategorije. Doduse, teskase nikad nism gotivio ni u jednoj borilackoj vestini. Uvek su mi zanimljiviji bili ovi bruce lee likovi...

Link to comment

Koliko sam razumeo,Jacare nije prihvatio borbu za titulu.Verovatno se cisti od roida kao i pola kategorije.Hendo fazon WWF,osveta,payback i ta americka pizdarija.Sve preko 155 kategorije je tragedija potrosenih likova i roida.Cast retkim izuzecima.

Link to comment

ufc 205

 

McGregor vs. Alvarez

Woodley vs. Thompson

Weidman vs. Romero

Cerrone vs. Gastelum

Edgar vs. Stephens

Bermudez vs. Pettis

 

jos uvek nije zvanicno potvrdjeno, videcemo ko ce jos biti.  lawler je zajebo stvar sto nije prihvatio borbu sa kaubojcem ali nadam se da ce uskoro dobiti sansu da se bori za titulu, u nevidjenoj je formi.

Link to comment

Staredown Alvarez vs Conor.Kao staford i erdel terijer da su se suocili.Conor u cipelama na stiklu da bi izgledao vislji.Jbs mi sve ako ga Eddie ne raskupusa onda bolje da predje u rostiiljdzije.

Link to comment

Staredown Alvarez vs Conor.Kao staford i erdel terijer da su se suocili.Conor u cipelama na stiklu da bi izgledao vislji.Jbs mi sve ako ga Eddie ne raskupusa onda bolje da predje u rostiiljdzije.

Wiki kaze da je Conor 175 a Alvarez 170

Link to comment

Deluje zeznuto ovaj matchup za Konora ali da moram ipah bih se kladio na njega. "Duzi" je Konor, pametniji je borac, ima samopouzdanje ... jos ako uspe da mu udje u glavu kao ostalima ....

(priznajem da delimicno pratim UFC od Conor-Aldo) 

Link to comment

Za Alvareza stoji na UFC strani da je 5'9,ili oko 175,a toliko pise i za Conora.

Alvarez je neka prostija verzija Sen Pjera,pogotovo kako je hendlovao Petisa koji je po meni mnogo opasniji borac od Mcgregora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...