Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Conor i ovako i onako nema neke shanse.Ako mu se ne desi ovo sa Flydom,cheka ga ili Tony ili Khabib i mislim da je tu hype train na zadnjoj stanici.Slusao sam podcast o Ali act i da pokusavaju da u njega ubace MMA borce,da bi izbegli da robuju promoterima.Dana White je kao Don King nekada.

Link to comment

hype train?! dobio je diaza, koji je mnogo veci od njega, alda koga niko nije dobio 10 godina je nokautirao za 10 sekundi i razvalio alvareza koji je tada bio sampion. da ne pricamo o ostalim borbama, recimo holloway koji ima 10 pobeda u nizu poslednji put je izgubio od konora.

Link to comment

Diaz je visok za 170 kategoriju i tacka,ne za Konora.Gubio je od RDA i Hendersona koji su jos nizi.I nije ga nesto ubedljivo dobio.Kanda se zaboravlja kako ga je pridavio prvi put Diaz.I koliko je bio blizu kraja par puta u drugoj borbi.

Hype train je Mcgregor proziva Woodlya,GSP.Njih mozda moze da dobije ako ponese pajser u oktagon.

Link to comment

odlican je konor, ali hajp jeste sveprisutan.

onakvo ponizenje od strane potpuno nespremnog dijaza (a argument da je ovaj mnogo veci je bulsit, oba puta su se tukli u okviru odredjene kategorije) ne znaci da nije odlican, ali je daleko od najboljeg, matematika je jasna.

i cinjenica da je tukao uglavnom mnogo manje od sebe.

u triu kabib toni konor mislim da svako svakog moze da dobije.

 

kojote, jel ti ok da te odsad zovem rasta?

Link to comment

pa hajp je posao promotera, oni zive od ppv-a, ot je normalno. on je taj hajp opravdao onog trenutka kada je nokautirao alda.

 

sto se raste tice, gnjavicu te ko kabib svakog protivnika ako to jos jednom pomenes! jebote, kakva odvratna njuska.

Link to comment

Khabib i Conor ce biti brza borba.Za Conora sve osim pune leve u glavu znaci da ga Khabib obara,a onda sledi sam Bog zna kakvo ponizavanje,stavljanje u raspece,prozivanje Dane Whita,kreveljanje u kameru dok mu menja laktom opis lica.

Toni i Orao,to ce biti bas mec.Toni i Conor isto bas dobar mec.Jbn je Tony.

Link to comment

Otkazan mec, sranje.

jebiga

u pravu je Conor sto se tice Khabiba onda ... sto bi uopste zakazivao borbu protiv nekoga ko nije pouzdan

mnogo je kredita potrosio Khabib ovom situacijom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...