Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Realno, hw nikad nije bila slabija.

 

I meni je ovo glavni utisak ali ako nista, makar ima njih 6-7 gde otprilike svako svakog moze da dobije. Sto opet govori o tome da niko nije dominantan.

Link to comment

Cain je dominantan osim sto mu Werdum ne lezi jer voli da se zalece,ground and pound.A za ostale je vise manje streptomicin.Nadam se da ce Stipe odbraniti i protiv njega.Mislim da mu i popularnost rasteda se ne bi desilo da je izazivac interesantniji od sampiona pa u slucaju bodovanja mu uzu titulu.

Link to comment

Bez da previse trolujem ali i je Jones u lhw kao Mcgregor u 145.Raspon ruku,visina.Protiv Gustafsona nije bas bio klasa za sebe,plus nabijanje prstiju u oci protiv njega i DC-a  plus  roidi.

Link to comment

sad odgledo verduma i brauna, i iznever - od kad je dozvoljeno da borac sam pauzira borbu?

ista je ovakva situacija bila pre par godina kad je sudija na keca prekinuo mec, isto je liku iskocio prst. 

 

totalni bulsit.

 

nema mnogo smisla ovo vise pratiti, tehnicki su sve gori, pogotovo hw, mimo verduma i kejna, i cigana u poslednjoj borbi, svi se biju kao neke seljacine.

 

a hajp nikad jaci.

recimo jebeni rogan koji proglasava ultimativnim strajkerom, najboljim u ufc, lika koji je bio nokautiran od strane slou mou brauna i to sa nekoliko naboda tabanom kroz gard (?), big futa koji je poznat po besprekornoj tehnici i glavi koju je tesko pogoditi, i bena "seljacka snaga " rotvela, verovatno nikad u zivotu nije pogledao neki malo ozbiljniji boks.

 

ovo cudo je ziv kurac, ni u ostalim divizijama nije mnogo bolje, jebote, bisping sampion, ako se ne promene stvari, tojest ako ne iskopaju nove talente, nove trenere, ili ne iscimaju dokazane legende poput gsp-a da se, uz trt vrate, nema leba da potraje jos dugo.

i da, onog novickog sto ih vata zbog roidsa, pothitno da potkupe debelo.

Link to comment

 

 

Bilo bi atraktivnije ako gledas zbog krvi, tehnika se ne uci dopingom.

To stoji ali recimo Overeem na hemiji bi bio bar malo agresivniji i ne bi taktizirao, bezao po oktagonu i slicno kao protiv Miocica, koji ipak nije Fedor. Seti se i Belforta od pre 15ak godina, zaletao se od prve sekunde pa sta bude a danas tehnicar smarac. Ima jos ovakvih primera, mozda Hektor Lombard koji je na full hemiji bio apsolutna zver i bilo je uzivanje gledati ga a sad je nesto ko kurac...

 

Ja ne volim one koji preteruju s tehnikom, dajte malo i sabanskog peglanja u celu pricu :D

 

 

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...