Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Kabib je krupan kao gorila,i verovatno je preterao sa masom.Pogledaj mu potkolenice,butine,u glavi ima deset kila.Posle radio Lasix za izbacivanje vode i cao.

A Maia vs Masvidal ?Mlados i hyp vs Jiu jitsu bogoca?

Link to comment

mislis obratno? :)

 

masvidal, dojaja je momak kompletan, plus sam ga slusao u nekim podkastima, i retko je normalan lik, uprkos hudu gde je odrastao (nebitno za ishod, cisto razlog zasto navijam za njega).

naravano, maia uvek ima nemalu sansu, bilo protivu koga. svakako jedva cekam.

Link to comment

nemam pojma, uopste mi nije jasno dal je pokraden ili ne, zakljucio sam da moram jos jednom pogledati, al onda sam naknadno zakljucio da sam danas vec isuvise vremena potrosio na ta dva smaraca i da cu kvalitetnije potrositi vreme ako budem pravio senke-zivotinje na zidu.

verovatno najgora borba za titulu u skorije vreme.

Link to comment

Wonderboy ne udara dovoljno jako,Wooley nume na zemlji dovoljno da ga zavrsi.U prosloj borbi imao onakvu giljotinu i nista,jos umorio ruke stezuci pa ga ovaj posle izlupao.Da ga je okrenuo i dobio mount,ne bi ni bilo revansa.

Mislim da bi Maia udavio karatistu u prvoj,drugoj najdalje.

Masvidal jeste osvezenje u kategoriji.

Link to comment

Woodley nema pojma ... boks mu se sastoji od toga da spusti glavu i zamahne desnom pa sta bude

Voleo bih da vidim kako ga jedan od Diaz brace prebija ... ni to da ga Conor dobije ne deluje kao fantastika

Link to comment

Da,samo sto je sa tom desnom rukom slao par puta na pod Conorovog starijeg i opasnijeg brata,a Lowleru ugasio radnju skoro za stalno.Plus pobeda protiv Condita.Vrlo tehnicke borce je tukao.

Link to comment

Wonderboy je veci i opasniji Conor.Nema levicu,ali zato nogama radi ono sto Conor vecinom imitira.

Woodley je iste visine i isti reach ima kao Conor,samo sto je mislim njegova standardna tezina van kampa bliza 90 kg.E sad,ako mislis da njega Conor obori levicom,kakve su sanse da on sam ne padne ko sveca ako ga Tyron pogodi desnom?Pogotovo sto Conor bas i nema neku bradu.

Link to comment

Wonderboy je veci i opasniji Conor.Nema levicu,ali zato nogama radi ono sto Conor vecinom imitira.

Woodley je iste visine i isti reach ima kao Conor,samo sto je mislim njegova standardna tezina van kampa bliza 90 kg.E sad,ako mislis da njega Conor obori levicom,kakve su sanse da on sam ne padne ko sveca ako ga Tyron pogodi desnom?Pogotovo sto Conor bas i nema neku bradu.

Odakle ti to da Conor nema bradu ? Ne znam da ga je neko oborio  sto ne znaci da ga bizgov Woodley ne bi patosirao.

Thompson jeste duzi i veci ali kad gledas "pound-for-pound" nije ni blizu Conora. 

Ne kazem da bi Conor dobio Woodley-a ali ne bih se ni olako kladio protiv Conora

Link to comment

Pa sad,Diaz ga je cuknuo sa one-to i njemu je to bilo vise nego dosta,a u drugoj borbi ga je isto zaustavljao kontra serijama..Jes bilo laserski precizno,al ne moze da se poredi sa ko cigla u vugla Woodley desnicom.

Wonderboy je mashina,pogledaj samo neke nokaute od ranije.Woodley je uzaasno jak i disciplinovan,i mnogo eksplozivan.Wonderboy se bolje krece od Conora pa ga je Woodley hvatao.

Link to comment

ovi su izgleda dogovorili nesto za jun. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=m2EKIj_pElo

 

samo mi nije jasno u cemu ce da se takmice, posto conor nema nikakve sanse ako udje u boks mec, ko sto ni floyd nema sanse ako pristane kik-boks a kamoli na mma. mada ih u sustini zabole, ima svako da uzme po 100-200 kk...

 

edit. mogli bi eventualno samo trash talk mec da organizuju, tu bi borba bila bas neizvesna.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...